Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A héten milyen negatív és...

A héten milyen negatív és pozitív élmény ért titeket? Mit tanultál a héten?

Figyelt kérdés

2023. márc. 26. 13:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Hogy érezted magadat és mik a terveid jövő hétre?
2023. márc. 26. 13:58
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Rájöttem hogy a cég aminél dolgozom a pofámba hazudik.. mindenre az a válaszuk, hogy "nincs rá keret" közben meg csak az én csoportom termel 180 millió profitot évente.
2023. márc. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

A csopvez hülyébb nálam és alá vagyok rendelve.

Pl szóltam neki hogy nem az anyagok törlésével kéne az időt pazarolni hanem csinálni azt ami fontos mert kifutunk a hataridőből. Erre közli hogy de anyagok törlésére megyünk rá.

Ma ezzel ott tartunk hogy a felsőbb szervek állították le hogy ne törölgessünk, hanem haladjunk azzal ami kell.(amúgy is van szűrés, a törölgetések vmi százdrangú feladatok)


És igy ugye egy rakat időt veszítettunk már hogy a tévedeseit kell követni, mert nehogymár én mondjam meg mit milyen ütemben csináljunk. Holott nekem van igazam! És a határiső csúszásokkal meg Engem fognak elővenni nem őt!


És állando jelleggel ha bármit mondok pl az alacsony értékű dolgokat csoportosítsuk át hogy ne okozzanak galibát, nem, nem tehetem meg, mert őkegyelme nem engedi. A felsőbb szervektől pedig már megvan erre is az engedély. Es a felsőbb szerveknél már rég át vannak csoportosítva.


Egy akadályozó hátráltató tényező, a munka minőségét rontja, engem idegesít is hogy állandóan az a válasza hogy nem, nem lehet, ne azt csináld, miközbe de lehet és de azt kéne csinálni!


És itt meg nagypofával írják hogy keressek másik munkát. mert másik helyen aztán okos korrekt értelmes főnökök vannak biztos. Es csak ugy én eldöntöm majd hogy csak ugy hippsz hoppsz lesz is másik munkám. Mert ez igy megy persze hogy mindenkinek van 2 nap alatt másik munkája es a másik munka meg a mennyország lesz.

Persze tanács az nem jött egy sem azon kívül hogy még én vagyok hülyének nézve, meg szerintük nem keresek másikat.

Negatív élményeim ezek. De másban is.

Ha tanulni akarok vmit lebeszél a gyk és belém is rúgnak hogy ne tegyem ne csináljam megszállott vagyok. Kezeltessem magam.


Mintha a társadalom csak akadályozna a fejlődésben haladásban, építésben. Mintha csak visszatartó erők akarnának mindenben hátráltatni visszahúzni.

Falak és zsákutcák közt érzem magam.


Pozitív élményem csak annyi, ami szerintem csoda.

Egész heti stressz, ideg, rossz táplálkozás, rossz alvás, és betegség, (folyamatos hasgörcsök felfázások), rossz közérzet mellett és úgy, hogy néha meg akarok "halni", elképesztő, de mégis egy gyönyörű nő néz rám vissza a tükörből.

Nem tudom hogy csinálom azt hogy nincsenek karikás szemek, beesett arc, ellilult száj, vérkeringés zavaros sápadtság, vagy hízás vagy lesoványodás/összeaszottság, hanem sugárzom, vonzó vagyok, sikeres intelligensnek nézek ki úgy, hogy kb a halálomon vagyok pedig, a külsőm egyaltalán nem érdekel ritkán nézek tükörbe is, és felkelni is rossz es lassan csoszogok a munkába mint vmi halálsoron.


Egyik nap összetörve összeesve majdnem bőgve, leültem a parapett mellé a földre melegiteni magam, hogy én ezt feladtam, padlon vagyok vége, és véletlen megláttam magam a tükrös szekrényben ami a parapett mellett van(L alakban, mögöttem a parapett mellettem a szekrény, a tükör), és egy nagyon szép lány nézett rám vissza. Meglepett a saját tükörképem a "halálomon" a "végelgyengülésben", hogy:hát ez meg hogy létezhet?

2023. márc. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%

Folyt: Eddig kb annyi tapasztalatom van belőle hogy egyedül kell nekimennem a világ ellen. Megerősödni úgy hogy ezrek akarnak elbuktatni és lenyomni. Ha tánácsot segítséget kérek akkor belémrl fognak rúgni. Ha a kezemet nyújtom, lábakkal fognak eltaposni.

És vagy felállok arról a padlóról és nekimegyek ezreknek, vagy meghalok tényleg.

Azt hogy a tömeget elemezzem pl miért a csopvez mellé áll az igazgató is, miért védi be, már kezdem elengedni.

2023. márc. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%

Negatív: felismertem, hogy igazán rossz munkahelyi környezetben vagyok. Van egy munkatársam, akinek a tulajdonságai nagyon hasonlóak az enyémével, ami együtt összeadva nem egy jó konstelláció;

Pozitív: volt egy-két vicces helyzet munkahelyen.


Hogy érzem magamat? Kb. úgy, mint akinek minden mindegy már.

A terv a jövőhétre: intenzív munkakeresés, a feladataim ellátása.

2023. márc. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

Negatív: egész héten kegyetlen fáradt voltam, sokszor mintha agyiköd is lett volna, volt pár kudarc is; pl. nagy valószínűséggel csalódást okoztam az egyik kedvenc tanáromnak egy elszúrt csoportmunkával (+én mutattam be mindenki előtt) és egy füsttel szerintem le is égettem magam a srác előtt, aki tetszik. Emellett nem is voltam túl produktív, illetve az allergiám is bejelentkezett a hét közepén.

Pozitív: találtam új sorozatokat, amik végre minden téren tetszenek és le is kötnek teljesen, 2 nyelv tanulását illetően sokat sikerült haladnom. Ma kicsit rendet tudtam magamban tenni, illetve jutott magamra időm, és pluszban a következő 2 hét főbb dolgait is rendbe sikeredett szednem kicsit.


A hét tanulsága: rendes kommunikáció, jó időmenedzselés és határozottság nélkül alig jut az ember egyről a kettőre. Főleg csoportmunkát illetően.


Hogy éreztem magam: mentálisan nem voltam a toppon, sokszor voltam rosszkedvű, és csalódott, részben magam miatt is. Kifejezetten negatív voltam a héten és nem voltak túl.. remek gondolataim :c ami aligha vall rám.


Jövő hét: egyetem-munka-nyelvóra; szóval eddig a szokásos a terv. Az viszont egy kicsit feldob, hogy 2 nap hamarabb végzek, mint szoktam.

2023. márc. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt tanultam a héten, hogy a gondolataimnak bizony súlya van és a folyamatos negatív gondolkodás és önmarcangolás hosszú távon kikészíti a szervezetet. Most még egy enyhébb fizikai tünettel kötöttem be, de mindenképpen felhívta rá a figyelmem, hogy ez nem játék?
2023. ápr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!