Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azért nem tetszem nekik, mert...

Azért nem tetszem nekik, mert nincs önbizalmam?

Figyelt kérdés
Van 4 munkatársam, akik velem egykorúak (3srác és 1 lány), egész nap együtt szoktunk lenni és már rég feltünt, hogy mind a három srác bele van zúgva a másik lányba, de én abszolút nem érdeklem őket úgy, mint nő. Pedig a másik lány se nagy szépség, viszont ő magabiztos meg jó a humora és szerintem ez tetszik a srácoknak benne. Az egyik fiúval szerettem volna, ha alakul köztünk valami, de amikor munkán kívül találkoztunk csak a másik lányról beszélt nekem meg tőlem kérdezgette, hogy szerintem van-e a csajnál esélye. Amúgy se volt sok önbizalmam, de azóta még annyi se és hiába nem a kolléganőm tehet erről, őt kezdtem el magamnál is jobban utálni. 23 évesen még csak 2 barátom volt, azok a kapcsolatok is 3 hónapnál rövidebbek voltak. Szerintetek ez lehet az önbizalomhiányom miatt? Hogyan lehetne javítani rajta?
2023. márc. 29. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem az a lány szebb mint te. Csak te nem látod jó nőnek.

Sajnos a férfiak a látványra mennek, ezen az önbizalom nem segit.

2023. márc. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%

27/N és itt semmi se volt még. Én nagyon nem kedvelem magam sajnos. Nem tudom, mi kell a férfiaknak,de valahol meggyőztem magam hogy nem tudnék eleget adni. Én is latom, milyenek a kapcsolatban élő nők, és en nem vagyok olyan sajnos, belőlem azok a tulajdonságok hiányoznak. Bulizni pl: nem szeretek, pedig az ismerőseim többsége ott találkozott a párjával.


Amúgy sajnos az a tipik, ha van jobb opció, akkor mindig afelé tendálnak a pasik. Én semmilyen társaságban nem éreztem, hogy lenne eselyem, valaki mindig lazább, kacérabb, mindegy hogy néz ki. Csak az en koromra a normalis partik elfogytak már.

2023. márc. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%
Az ilyen rárepülős madarakat szerintem örülj, hogy csont nélkül megúszod, főleg azt, amelyik másik csajról beszél neked, legalja. Biztos nagy jackpot lett volna házinyúlból egy ilyen. Járj már nyitott szemmel légy olyan kedves! Én valahogy sose kedveltem a feltűnően magabiztos nőket. Két évtizednyi élettapasztalattal gazdagabban már világos is, hogy miért.
2023. márc. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!