Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinálnál ebben a helyzetben?

Mit csinálnál ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Ha egy rokonodnak hosszú éveken keresztül a támasza vagy mindenben, de ahogy kicsit rendeződnek a dolgai, neked meg éppen szüksége lenne rá, rád se tojik. Aztán most megint kicsit rottyon van, sajnaltatja magát, te hogy reagalnál rá?

2023. márc. 30. 12:07
A kérdező szavazást indított:
Mellette lennél , segítenél neki
Megmondanad ,hogy ő se volt sehol, amikor szükséged volt rá
Figyelmen kívül hagynad, ignorálnád
26 szavazat
 1/5 Psycho ***** válasza:
87%
Ismerve magam, a pokolba kívánnám, hogy ennyire nem ismeri a kölcsönösség normáját, de valószínűleg továbbra is segítenék neki, mert ilyen vagyok.
2023. márc. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Mellette lennék, segítenék neki, de felhívnám a figyelmét rá, hogy nekem is igazán jól esne, ha számíthatnék rá a bajban. Hozzátenném, hogy természetesen nem azért segítek, hogy majd te is segíts nekem, hanem mert segíteni akarok.
2023. márc. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%

Ez ilyen jellemzően magyar mentalitás.

Nem csodálkoznék rajta..-

2023. márc. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szakasztott ugyanazt terveztem írni, mint #2. Szeretek másoknak segíteni, és ezt nem azért teszem, mert valamit cserébe várnék, hanem, mert tényleg így szeretnék cselekedni. Közben azért nekem is jól esne, ha pl. egy ilyen szituban, viszont már lenne kölcsönösség.
2023. márc. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
100%
Segíteni jó dolog. Emlékezni fognak rád,... amikor újra segítségre lesz szükségük.
2023. márc. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!