Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 26 évesen lehet kapuzárási...

26 évesen lehet kapuzárási pánikom?

Figyelt kérdés

2023. márc. 31. 23:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
A kapuzárási pániknak az az alapja, hogy a férfi úgy érzi, hogy (általában) a család, munka stb. miatt kihozta a legtöbbet az életből és nincs hova mernni, örökre lekötődik és nincs kifejezett célja már az életben. Kétlem, hogy 26 évesen (ha intelligens vagy) ne látnád be, hogy még előtted az élet és a sok lehetőség. Miből gondolod, hogy kapuzárási pánikod van és nem csak kiélni akarod magad vagy kiégtél?
2023. márc. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűbb a kapunyitási pánik, vagy a kiégés, de 0 információból még tippelni is nehéz. Miket tapasztalsz magadon?
2023. márc. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyedülálló nő vagyok, normális munkám van, de úgy érzem, hogy ott kellene hagynom, és helyette utaznom kellene. Egyszerűen azt érzem, hogy mennem kell, be kell járnom a világot. Talán új szakmát kellene tanulnom, igazából lehet nem is kapuzárási pánik ez, csak unalmas az életem, és sokszor azt érzem, hogy megbolondulok.
2023. márc. 31. 23:21
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Túl sokat instázol. Valami normális,rendszeres hobbi esetleg?
2023. márc. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem nagyon használom az Instagrammot. Az edzés a hobbim, imádok edzeni.
2023. márc. 31. 23:25
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát, csináld azt amit akarsz, ha van rá lehetőséged.
2023. márc. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is hasonlót érzek, csak én már 28 vagyok. Mennék, 2 évig csak a világot járnám, de a mocskos anyagiak. Meg hogy a most 18 évesek mindig azt mondják, hogy én már rég nem vagyok fiatal, hogy ez már a középkor kapuja... Meg állandóan a házassággal, családdal jönnek, én meg világgá futnék ennek a gondolatától is.
2023. márc. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én is ugyanígy vagyok ezzel 7-es. Amúgy meg nagyon messze vagyunk még mi a középkortól.
2023. ápr. 1. 00:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom. Csak most érettségiztem pár éve, aztán egyetemen voltam, mire kijöttem, már majdnem 30 lettem. És borzalmas. Szinte az egész fiatalkorom a tanulással ment el. Nem utazgattam, nem szórakoztam, mert se pénzem, időm még annyi sem volt. Úgy érzem, mintha most kezdenék felszabadulni, de közben meg azt érzem, hogy vészesen közel a 40, ha ez a 10 év is így elrepült. És amikor azt látom, hogy a volt társaim is inkább a most 18 éves lányokat kedvelik, mert az frissebb hús, az az igazi fiatal, pörgős, akkor már 50-nek érzem magam.
2023. ápr. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
38%
Az a gond az utazással, hogy az elméd veled utazik, tehát bárhol unatkozni fogsz. Ha amúgy ott ahol éppen vagy, észre tudod venni az érdekes dolgokat, bárhova mész, érdekes lesz.
2023. ápr. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!