Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem bántasz valakit soha,...

Ha nem bántasz valakit soha, akkor az miért áll belém? Mindig az autómmal foglalkozik

Figyelt kérdés

2023. ápr. 1. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Miért nem kérdezed meg tőled?


Józsikám mondd már meg hogy ugyanmár mi a bajod az autókkal. Ha nem tetszik nyugodtan vehetsz nekem egy másikat.

2023. ápr. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Mert valami nagy gond van a lelki világával. Engem anno az iskolában találtak meg, pedig nem bántottam senkit. Ehhez képest az egyik pi**a hátulról úgy tolta nekem az asztalt egyetlen csúsztatással, hogy majdnem kiszállt belőlem a lélek (ez volt tanórám, a tanár előtt). Tudta, hogy félek a poloskáktól, de azért megfogta a terembe betévedőt és megkergetett vele a teremben, aztán én elcsúsztam a szünetben kiterített pokrócon és 1-2 emberen kívül rajtam röhögött az osztály, aztán a tanár engem cseszett le, hogy mit csinálok (ez volt tanórán, egy másik tanár előtt). Gunyorosan szólt hozzám, lekezelően... szakmai gyakorlat után a buszmegállóban a barátnőjével kb 2 méterre tőlem röhögtek rajtam, azután is, hogy felszálltam a buszra. Mivel én helyben beszólásban és verekedésben sem jeleskedem, és megmondom őszintén féltem is a csajtól, hideg fejjel kezeltem és nem szóltam vissza, csak az osztályfőnöknek és még néhány tanárnak szóltam, de annyit sem csináltak vele, hogy "irgumburgum". Csöndesen megjegyzem, rajtam kívül további 4-5 lány váltott iskolát a csodálatos osztályközösség miatt.


Sajnos, mindig lesznek ilyen alávaló férgek. Ezeknek az emberszerű förmedvényeknek szerintem elég egy rossz lélegzetvétel, hogy szúrja valaki a szemét.

2023. ápr. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet zavarja, hogy új
2023. ápr. 1. 13:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert te vagy az,aki nem küldi el a pi...ba.Ezek a fajta emberek sajnos úgy működnek,mint a vérszopó denevér;arra a lóra száll rá,amelyik nem csap oda neki a farkával.
2023. ápr. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!