Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudom hogy, másnak van-e...

Nem tudom hogy, másnak van-e ilyen? De néha szeretek olyan dolgokon gondolkodni amire a világon sztem senki más nem gondol.

Figyelt kérdés

Mondok egy példát:


Megyek egy lépcsőn és elkezdek gondolkodni olyanokon hogy:

Vajon 20 éve itt volt lépcső?

Miért szürke színű?

Miért nincs 30 centivel arrébb?

Hogy nézne ki 3 év múlva?

Hogy nézett ki 1 évvel ezelőtt?


És hasonló indokolatlan dolgok jutnak eszembe.



2023. ápr. 2. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez tipikusan olyan dolog, amitől az ember egyedinek érzi magát, úgy gondolja, senki más hasonlót nem tapasztal csak azért, mert nem beszélünk erről. Aztán ha elkezd másokkal beszélgetni, kiderül, hogy sokan mások is hasonlóan vannak.
2023. ápr. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Pontosan ahogyan az 1. írta. Ez az amit szerintem mindenki (vagy nagyon sokan) csinál de soha nem beszél róla nyíltan.
2023. ápr. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Enyhe OCD-s beütés. De ez férfiaknál elég gyakran jelen van. Mostanában nagy mém is ez az OCD/ADHD téma, amik egyáltalán nem OCD/ADHD problémák, mert nem kórosak vagy betegesek. Nálad is teljesen normális szinten van ez.
2023. ápr. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ha nyíltan beszélek róla furcsának néznek.
2023. ápr. 2. 09:57
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg elkezdek beszélni egy olyan dologról ami egy sima dolog és én meg belemegyek de senkit nem érdekel.
2023. ápr. 2. 09:58
 6/7 anonim ***** válasza:
A "furcsán néznek rám" egy klasszikus gyakoris toposz, csak éppen marhára szubjektív.
2023. ápr. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Másnak is van ilyen,vagy hasonló.Mondjuk az,hogy miért szürke a lépcső ez olyan,hogy azért,mert nem sárga.Bár jobban belegondolva lehet,hogy kimondottan ezt szerette a tulaj,vagy mindegy volt neki,csak megvette a legolcsóbbat,esetleg csak élénk rózsaszín volt a boltban ezen kívül.Szóval végülis el lehet filózni ezeken a nagy kérdéseken🙂
2023. ápr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!