Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy melóhelyen miert ekkora...

Egy melóhelyen miert ekkora szám ez?

Figyelt kérdés

Van a melóhelyen egy zord pali...de megismerve őt tiszta rendes fazon.

Azert fura ő mert kinézetre egy szépfiú, ugyanokkor meg 1nagyon hatarozott fószer.

Tart tőle mindenki...és pattan neki mindenki. Nem nagyon lehet neki ellent mondani.

Nem azért mert félelmet kelt...hanem inkabb bűntudatot a masikban.

Es ez a pali belezugott egy ukrán csajba aki itt melózott.

De a csaj meg, akarhogy udvarolt neki ez a fószer koptatta őt, aztán ki is lépett.

Erre 1 év után a csaj visszajött és most mindeki kaján mosollyal lesi, hogy mi a fene lesz köztük?

Többen már latták őket csókolózni a melóhely eldugott részein, de a kajáldában, vagy a folyosókon csak bazsajogva elmennek egymás mellet.

Én is rákerdeztem a pasinál félmosollyal, hogy mi lesz most hogy itt van a nő?

Erre hogy olyan vagyok én is meg mindenki mint a pletykás vénasszonyok és takarodjak már!


Ugyanakkor meg valahol ez a dolog tényleg erdekes.

Mert a pali a külsejevel es viselkedésevel kitűnik a ferfiak közül...a csaj meg kb ugyanez nőben. Olyan szép hogy kevesek merik megközelíteni...aki megis az meg nem teszi zsebre az oltást amit kap tőle.


És latom ahogy kajánul mosolyog mindenki nezve őket-én is-mikor összefutnak váltanak pár szót aztán mennek tovább mintha nem sziporkázna köztük a levegő.


Nah es most midenki lesi őket hogy mi van már.

Olyan aljas dolog ez nem? De megis mindenki róluk beszél.

Te mit gondolsz erről?


2023. ápr. 3. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy nem kell köztetek dolgoznom.
2023. ápr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire unalmas élete van mindenkinek ott, hogy a másik magán és szerelmi életén csámcsognak.. Szánalmas. Kezdjetek inkább magatokkal valamit.
2023. ápr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A srácnak marhára elege lehet a pletykás leselkedős, más életében kutakodó kollégákból, azért viselkedik úgy, ahogy. Ami teljesen érthető. Tetszenek egymásnak, és akkor mi van? Na ezért is rühellem én is a munkahelyi közösségeket, mert olyanok, mint egy óvoda.
2023. ápr. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem már összehoztak több kolléganővel is,csak mert időnként beszélgetek velük,de egyes kollégák többet tudnak a privát életemről,mint én magam.Szóval igen,tényleg elég fárasztó és óvodás dolog tud lenni minden ilyesmi.
2023. ápr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Összejöttek?
2023. szept. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5.

Igen.

Annyi hogy a srác csinált egy gigszert így közös megegyezéssel elment.

De mivel minden nap jön a nő elé munka után így gondolom együtt vannak.

2023. szept. 17. 10:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Happy end! ❤️
2023. szept. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!