Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Háborúban mit élhet át egy...

Háborúban mit élhet át egy férfi ha hadifogolyként kiherélik,így kínozzák meg?

Figyelt kérdés

Sajnos rengeteg ilyen videó van videómegosztókon.

Sokszor a hadifogoly kínzói mondják a fogolynak hogy a felesége vagy barátnője nevét mondja meg,elküldik neki is a felvételt,miután kirakták a netre.

Ha túléli ezt a férfi utána milyen ember lesz belőle?

Felesége hogy tud utána rá férfiként nézni,ha hazatér?

Nőként kavarog bennem pár gondolat,felkavar hogy van ilyen.

Ha velem történne meg,nem is tudom mit csinálnék.


2023. ápr. 5. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Nyilván ez testi és lelki abúzus, de nőként nem értem, mitől lenne kevesebb ember a szememben, pláne ha a férjem, vagy egy szerettem. Megcsonkították, háborúban sok más traumát összeszed az ember, nem hiszem, hogy rászorulna arra, hogy még én is kinevessem.


Szerintem, ha hazakerülne újra hozzám, nekem sem ez lenne az első, hogy megnézzem, mi van a nadrágjában. Jobban aggódnék a lelki épségéért, esetleg azért, hogy hogyan fest a sebe, össze-e varrták rendesen, nincs e fertőzéése, szepszise, bármi.


Ha túléli ezt a férfi utána milyen ember lesz belőle? - megtört, traumás. Támogatásra és valószínűleg szakemberre lesz szüksége.


Felesége hogy tud utána rá férfiként nézni,ha hazatér? - ugyanúgy, mint előtte

2023. ápr. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Azt se értem miért csinálnak róluk videót mikor herélik,mire jó ez.

Sok videómegosztón még kommentek is vannak ilyen videó alatt.

Nőként liftezett a gyomrom mikor rákattintottam egy ilyenre,pedi csak a háborúról keresgéltem híreket.

2023. ápr. 5. 10:42
 3/9 A kérdező kommentje:

Meg az emberi aljasság mikor valaki ilyet ír hogy jól kidobták neki.

Jajj fura volt ezeket olvasni.

2023. ápr. 5. 10:44
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Ne nézz ilyeneket, aberrált viselkedés, reméljük hamarosan vége lesz ennek az egésznek.
2023. ápr. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván azért veszik fel, amiért csinálják: megszégyenítés + elborzasztás
2023. ápr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Hát ebből nem sok minden látszik. Vannak ennél sokkal durvább videók is. (Ha nem bírod akkor jobb ha nem nézed őket.) Mondjuk a keményebbek csak gore oldalakon, de ott vannak olyanok is amit a hétköznapi ember elképzelni sem bír. A mai korban divat lett úgy látszik a háborúban az emberek szenvedését - halálát videózni, mert mindenkinél ott pl a telefon.

Ez az amit az emberek kevésbé látnak. Nem nagyon látni az embereket tüntetni Európa szerte, hogy hatást gyakoroljanak a politikusokra a háború megszüntetéséhez. Csak tovább küldik a fegyvereket stb és azt kevesen merik látni mit okoz ez ott. Aztán majd ha valami baj üt ki mindenki csodákszik. (Azt hiszik ez valami játék.)

2023. ápr. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg bekattan.
2023. ápr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Belegondolni is borzasztó. Ez az a szintű kegyetlenség, amit senki semmilyen körülményekközött nem érdemel.

Biztos, hogy hatalmas trauma, élete végéig küzdenie kell vele a sérültnek, lehet, hogy onnantól szenvedés az élete - már ha öngyilkos nem lesz. De szerintem van rá esély, hogy végül megnyugvást talál és boldog élete lesz. Minden nap egy tesztoszterontabletta, mint a hererák-túlélőknek, és a hormonháztatrása rendben lesz. Szóval testi szinten helyrehozható.

Én azért örülök, hogy néhányan, mint te, legalább belegondolnak ebbe.


f

2023. máj. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Gondolom azért csinálják,hogy elmeneküljön besorozás elől a ffi,vagy ha már a fronton van szökjön el onnan.

Szerintem ha kultúrált a sereg,vagyis jól bánnak a foglyokkal,az ellenfél katonái könnyebben megadják magukat.(ez az elfogó hadseregnek is előnyös dolog)

2023. jún. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!