Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A vendéglátósoknál napi...

A vendéglátósoknál napi szintű az alkoholizmus,egyéjszakás,laza kapcsolat, és társai?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 5. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem.
2023. ápr. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Külföldön (Németbe) inkább a gyorsítók (pl a kokain az elterjedt) mert jó jattot adnak és bírni kell a tempót. Alkoholt már nem nyomnak az levágós. Aki még drogosabb az methet :)
2023. ápr. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Dehogyis! Ezt honnan veszed?
2023. ápr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
ember es hely függö.... ismerek olyat aki sokat kokainozik, berugni nem szoktak nem is lehetne persze isznak azert de a koko ugye abban segit akkor hogy jozanabb maradjal...mindenkepp nem, nem feltetlenul. es nem kamatyolnak vendegekkel...plane mert ha vege a muszak addigra azok sik reszegek
2023. ápr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Covidig dolgoztam Magyarországon vendéglátásban. Mi ittunk (is). Annyit ittunk műszakban, hogy még pöpecen el tudjuk látni a dolgunkat. A szakácsok kicsit többet ihattak, mint én, a mosogató lehetett seggrészeg, én viszont vendégeket szolgáltam ki, nekem max. egy ital, aztán talán kát-három óra múlva még egy. Egyébként így sokkal kedvesebb voltam, sokkal jobban kezeltem pl. a vendgektől a szexuális zaklatást, vagy azt, mikor olyan dolgok miatt pampogtak, ami felett nincs kontrollunk (pl. túl lassan kapták meg azt a kaját, amire felhívtam a figyelmüket, hogy 35 perc alatt készül el, de 10 perc után már vernyogtak, hogy ők éhesek).

Munka után meg ment az ereszd el a hajam, ha épp stresszes napunk volt.

Nálunk mondjuk drogok annyira nem játszottak, csak fű leginkább, pár szakács spurizott.

2023. ápr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
Nem feltétlenül.Apám világ életében (most is) vendéglátásban dolgozott és ez nem volt jellemző rá amiket felsoroltál.Soha nem ivott alkoholt nem volt egyéjszakás kalandja se mivel otthon várta a barátnője aki később a felesége lett és az én anyukám.Egyszer nem csaltak meg anyámat.Van alkoholista is és olyan aki szereti a nőket elcsábítani egy kalandra,de nagyon kevés arányban.
2023. ápr. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
41%
5-ös válasz tartozik hozzám. Nálunk sem volt szokás összefeküdni a munkatársakkal. Nem is tudok olyanról, aki megtette volna. Barátságok viszont alakultak.
2023. ápr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!