Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az hobbinak számít, ha én...

Az hobbinak számít, ha én szeretek kutyákat sétáltatni a menhelyen?

Figyelt kérdés

Több féle dolgot kipróbáltam már, úszás, box, thai box, karate, futás, társasjáték estek, online játékok, offline játékok, de valahogyan egyik sem fogott meg.


Karácsonykor a helyi menhelyen volt egy kezdeményezés, hogy karácsonyi kutyasétáltatás, gondoltam, adok ennek is egy esélyt.


A nap végére mind fizikailag, mind szellemileg és lelkileg teljesen feltöltődtem.


Azóta hétvégente kiszoktam menni, és 1-1 kutyát kiszoktam vinni sétálni, valamiért nagyon feltölt, és nagyon jól szoktam magam érezni, a telefonom egyszer sem szoktam elővenni, mindig gyorsan elszokott menni az idő, és mindig nagyon várom a hétvégéket, hogy újra mehessek.


Apukám szerint viszont ez nem hobbi, és inkább valami olyasmit kéne csinálnom, ami emberek között van, mert kevés a barátom, de én sok mindent próbáltam, és ezt nagyon élvezem, úgy érzem egy egy séta után, mintha a lelkem is feltöltődött volna, minden problémát elfelejtek, és nem zavar, hogy egyedül vagyok.


2023. ápr. 10. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hobbi. Hajrá, csináld.
2023. ápr. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez egy tök jó hobbi, mozogsz, jól érzed magad és még segítesz is vele másokon :)

nem tudom mért lenne jobb ha gyúrni járnál vagy gépeznél, apád fura ember (mondom ezt úgy hogy én mindkettőt csinálom, és félek a kutyáktól közelről, de akkor is.)

csináld azt ami neked esik jól, a hobbijainkon kívül úgyse tudunk túl sok mást valóban száz százalékig önállóan kiválasztani magunknak.

2023. ápr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mi ez, ha nem hobbi?


Sőt, nyugodtan megmondhatod apukádnak, hogy ennél hasznosabbat és szebbet kevesen tesznek. Nem csak a kutyáknak teszel jót vele, hanem azoknak a dolgozóknakis, akik gondozzák őket.

Ez a jótékonyság egyik pénzmentes formája.

2023. ápr. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy baromi jó hobbi. Hasznosan töltöd a szabadidőd, közben segítesz a kutyáknak. Emellett pedig ott vannak más kutyasétáltatók is, szóval még emberekkel is lehet barátkozni. Hasonló érdeklődési kör stb.


Én 12 évesen kezdtem menhelyen sétáltatni és nagyon jó embereket ismertem meg, akikkel azóta is kapcsolatban vagyok. Ennek már 20 éve, szóval én azt mondom, hajrá! :)

2023. ápr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szuper hobbi. Ha édesapád piszkál ezzel mondd meg neki, hogy a kutyákon is segítesz, az ott dolgozóknak is segítesz, te is nagyon jól érzed magad. Sőt, még az sem kizárt, hogy fogsz ott is barátságot kötni.
2023. ápr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó dolog, önkénteskedés, folytasd:).
2023. ápr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy hobbi, miért ne lenne az? Tavaly nyáron mi is sokszor mentünk kutyát sétáltatni, bár mi elsősorban a gyerekek miatt, de egyedül is elmennék, ha nem lenne kivel.
2023. ápr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez hobbi, méghozzá egy nemes fajta :) Jól is érzed magad, jót is cselekszel (az ottani kutyák végtelenül hálásak tudnak lenni), közben mozogsz is, szabadlevegőn és egy újabb közösség részese is leszel.

Tényleg ne hagyd abba.

2023. ápr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!