Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szakított velem..szerintetek...

Szakított velem..szerintetek most jogosan teszem tönke magam?

Figyelt kérdés
3 napja csak füvezek, piázok, gyógyszerezek...konkrétan annyira készen vagyok hogy igazából nem is érdekel most jelenleg ez a csaj, tehát így telnek az ünnepek. Ti mit csináltok? Valami más elfoglaltság után kéne néznem. 30f
2023. ápr. 10. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem jogos.


Én élnék magamnak, építeném tovább a vállalkozásom, életem.

2023. ápr. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem jogos, ugyanakkor bebizonyítottad, hogy jól tette a nő, hogy elhagyott.
2023. ápr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem, normálisan kéne kezelni, túltenni magadat rajta és nem csak elnyomni. Ez nem fog segíteni, csak ideiglenes "megoldás" és testileg, lelkileg egyaránt káros. Csak magaddal cseszel ki vele.
2023. ápr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan. Mert magaddal teszed és ahhoz jogod van. De nem normális!!!!! Ennél még az is normálisabb ha megkéred egy haverodat, hogy verjen meg mint szodás a lovát minden egyes nap amig ilyen hülye vagy.
2023. ápr. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4. ne haragudj de én teljesen elvesztettem a vonalat már.
2023. ápr. 10. 19:24
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
30 évesen elég gáz ez a viselkedés... mintha 15-18 éves lennél.
2023. ápr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En tinikent csinaltam ezt egyik csaj utan vagy fel evig. Aztan rajottem h ha nem csapom szet magam minden nap egyedul a szobamba, hanem "megyek tovabb", akkor lesz masik csaj 😅😂 Hiaba vartam de nem jelent meg a szobamba es kapart ossze 😮🤷


Ja meg, hogy amig en kivagyok meg onpusztitok addig o mar reg szarik az egeszre, eszebe se jutok. Hulye vagyok en, hogy ilyenen rinyaljak? Idovel meg az is tiszta lett, hogy amugy inkabb az erzes hianyzott h valakinek fontos vagyok, biztos pont stb stb.. de igazabol talalok sokkal jobban hozzam illot

2023. ápr. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!