Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen emberre mondanátok,...

Milyen emberre mondanátok, hogy sikertelen az életben? Vagy, hogy elrontotta az életét?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 11. 22:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Akik szar házasságban leélik az életüket, vagy akik szar munkahelyen ottragadnak nyugdíjig.
2023. ápr. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Elváltak, sok megnyomorított gyerekkel a hátuk mögött, egyik kapcsolatból ki-másikba be, gyerekek akikből alkoholisták, drogosok stb. válnak, mert akikre rá voltak bízva nem törődtek velük.


Egoisták, pszichopaták


Érdek emberek, kik a külcsin mögött üresek.Csak harácsolják a pénzt,másokon átgázolva, amit magukkal vinni nem tudnak mikor lejár a földi idejük.

2023. ápr. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

Én 19 éves korom óta romboltam

Kb magam..az én életemre lehet azt mondani hogy na ez el van b..va szóval még körül nézni sem kell…meg alanyt sem kell másikat találni. 30f

2023. ápr. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3-as, leirod a torteneted?
2023. ápr. 11. 23:10
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
magyarok többsége utálja a munkahelyét és az első dolguk lenne felmondani, ha nyernének/örökölnének egy nagyobb összeget. Ők alapból sikertelenek e téren.
2023. ápr. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Én erre azt szoktam mondani, hogy az a sikertelen ember, vagy aki elrontotta az életét, aki 40 évesen visszatekint a SAJAT életére, és úgy ítéli meg, hogy nem ezt terveztem, nem így akartam!


Mivel mindenkinek mást jelent a siker, meg az "elrontas" is.


Például nem mondhatom a szomszéd Jucikara, hogy sikertelen, mert egyedül él, vagy gyermektelen, vagy nem lett orvos, mivel nem tudhatod, hogy az ő vágya, terve mi volt. Azt egyedül ő tudja.

2023. ápr. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
Sajnos én az egyetemet végzett emberek többségén látom, hogy sikertelenek. (Akinek nem inge...) Kitanulják évekig a belüket, rámennek az egészre mentálisan, depressziósokká válnak, dolgoznak egy irodában, ahol egy csomó határidőhöz vannak kötve, kb a wécére nem mehetnek ki. Ezzel szemben, aki kitanult egy szakmát, vállalkozást indított, úgy gazdálkodik az idejével, ahogy akar, s boldog, sikeres. (Igen, itt is van kivétel)
2023. ápr. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

7.


Látszik, hogy életedben nem voltál vállalkozás közelében.

A vállalkozás egyáltalán nem csak erről szól.

2023. ápr. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
8. Látom, hiába emeli ki az ember, hogy vannak KIVÉTELEK. Ha a szövegértés se megy, vagy csak egyszerűen lusta vagy végig olvasni, erről én tehetek.
2023. ápr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
erről én nem tehetek*
2023. ápr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!