Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk/férfiak milyen magasak...

Fiúk/férfiak milyen magasak vagytok?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 12. 15:11
A kérdező szavazást indított:
165 cm alatt
165-170 cm
170-175 cm
175-180 cm
180-185 cm
185-190 cm
190 felett
49 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
42%

Az eredmèny elég meglepő számomra mert nőként a 168centimmel a férfiak 90%-a egy magassàgban van velem…

Érdekes…

2023. ápr. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyilván nem reprezentatív a minta, mert köztudott, hogy az internet előfizetéssel rendelkező, magányos, 20-30-40 évesen internet előtt ücsörgő, iskolázott, írni-olvasni-válaszolni tudó társadalmi réteg magasabb embertípusokból kerül ki, mint ami az aluljáróban szipuzó Ғaszagyerekeket, nagyéletűeket és egyéb Mónika-showba való rétegeket jellemzi. Ez oly annyira létező dolog, hogy akár egy társkeresőn, akár egy egyetemen 5-10 centivel magasabb az átlag, mint a teljes egykorú népesség körében.

Aztán az is torzítja az efféle mintákat, hogy eleve olyan emberek jelennek meg adott pl. "mekkora a farkad" kérdés alatt, akiknek van mivel kérkedni. A többi, akit csak frusztrál a téma, az az egész rovat környékére se néz, és nem jelenik meg a statisztikában. Ha pl. megkérdezné valaki, hány balkezes van, az is felül lenne reprezentálva, mert a balkezes hamarabb keres a témára, a balkezes kulcsszóra, mint akinek semmi közé az egészhez. Fogyókúrás rovatban is nyilván sok lenne a kövér. Tehát az itteni statisztikák nem az összlakosságot mérik, hanem adott téma érdeklődőit. Arra viszont jó, hogy a gyakorizókról valami képet kapj.

2023. ápr. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 en is ezt neztem, en 173 cm vagyok lanykent, es sok velem egymagas/nalam alacsonyabb ferfi van. Alig latok olyat aki magasabb, szoval nekem is fura.
2023. ápr. 13. 09:45
 4/6 Valakiakiválaszol válasza:

Én 193 cm vagyok.

Érdekes volt mert magasnak éreztem magam ameddig nem költöztem Budapestre xd

Mióta itt élek észrevettem hogy itt sokszor látni velem egymagas vagy akár tőlem 2 fejjel nagyobb embereket engem ez meglepett mert egy faluban laktam középsuliba pedig egy kisvárosba jártam

Villamoson azért még mindig megesik hogy a villamks végén egy magasabb emberrel egymást látjuk mert alacsonyabbak az emberek.

Biztos vagyok benne hogy most magasabb lett az átlagmagasság már mint 10-15 éve.

19 F

2023. ápr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kb. 175 cm, amit alacsonynak érzek, főleg ha fiatalok között (30as vagyok) vagyok, általános iskolások simán vannak olyan magasak, mint én, az idősek férfiak kb. akkorák, mint én.

Egyébként már 180 cm az fiatal férfiak átlagmagassága. Az alacsonyságommal először akkor szembesültem, amikor Bpn fősuliba kezdtem járni. Az évfolyamtársaim többsége legalább 185 cm volt, de jó páran 190 felett voltak.

2023. ápr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert a nok a magasabb ferfnak szulnek gyereket s pont ezert van ennyi csonka csalad…Egy ilyen kulso tulajdonsagra nem lehet csaladot epiteni..

En is magasabb voltam az osztalytarsaimnal, de mikor nagyvarosba koltoztem tapasztaltam, h egyaltalan nem vagyok magas. Voltam az USA ba, finnorszagba, Iranba s Oroszorszagba. Azt kell mondjam, h minden politika. A nyugati orszagokba sokkal erosebben van beepitve a kozszellembe ez a magassagi “problema” mint a keletiekbe. Azt gondolom, h alacsonyabbak mindig lesznek, ezert ez egy nagyon karos tradicio. Mert kellene barkinek is rosszul ereznie magat az miatt mert fekete, szemuveges, vagy mert nem magas? Sztem inkabb szellemi sikon kellene jar a tisztelet nem pedig egy olyas valamier amiert nem tettunk semmit.

2023. ápr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!