Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Extrovertáltak,hogy csináljátok?

Extrovertáltak,hogy csináljátok?

Figyelt kérdés

Egy extrovertált hogy kezdeményez beszélgetést?Hogy barátkozik?Tényleg mindenkit szeret vagy csak kedves velük?

Figyel magára vagy önmagát adja?



2023. ápr. 12. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
A lehető legkönnyebben.
2023. ápr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Van miből adnia, azért megy kifelé.

Ha csak nem kompenzál az önbizalomhiánya miatt.

2023. ápr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Ismerek egy extrovertáltat. Szeret ismerkedni és beszélgetni emberekkel. Ő azért csinálja, hogy szeressék és elismerjék.
2023. ápr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Fontos tulajdonsága az ilyen jellemnek, hogy nem magával van elfoglalva, hanem a másikkal. A depis, aszoc, befordult emberek mindíg önzőek, mindig minden róluk kell szóljon, figyeld meg.
2023. ápr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha van közös helyzet, az adja a beszélgetést. Random idegenekhez nem megyek oda csak úgy.

Úgy barátkozom, hogy beszélgetek (nahát). A többi úgyis adja magát. Akivel nincs meg a közös rezgés, azzal úgyis elhal.

Bár elég kedves természetem van, és igyekszem amennyire lehet, barátságosan közeledni mások felé, természetesen nem szeretek mindenkit. Viszont azzal is normális vagyok, akit nem kedvelek, mert így jobb mindenkinek.

Fiatalon nagyon megjátszós voltam, most már ez remélem teljesen elmúlt.

2023. ápr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9%
Kimutatták, hogy az intrós emberek elég megtévesztőek! Valójában elég nagy az önbizalmuk és tehetségesek!
2023. ápr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Magamból kiindulva, nagyon fiatalon elég extrovertált voltam, rengeteg ismerőssel, haverral, baráttal, mégis elég gátlásos, bizonytalan voltam saját magamban. Úgymond a környezetem támogatott az önbecsülésemben.
2023. ápr. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat!!:)
2023. ápr. 13. 15:12
 9/9 vv10tibor válasza:
könnyen neked is kéne! Ne legyél már ilyen béna!!
2023. júl. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!