Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor hazamegyek a munkahelye...

Amikor hazamegyek a munkahelyemről tele vagyok félelemmel és szorongok mi ez ?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 19. 09:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Ez úgy hívják,hogy hazamenési szorongásos félelem.
2023. ápr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%
Én a munkahelyen szorongtam.
2023. ápr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Morzsi007 ***** válasza:
90%
Kivel élsz együtt?
2023. ápr. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Hát ne menj haza. A főnökeid imádni fognak!
2023. ápr. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok. Vajon miért írtam olyan buta választ?

A kedves Kérdező semmit nem ír le,hogy milyen körülmények vannak otthon,még azt sem hogy nő,vagy férfi,és hány éves.

Lehet egy 20 éves srác,akit agyon ver a idegbeteg apja,ha nem adja le a fizetését,vagy lehet egy nő,akivel minden nap kötözködik a részeges férje,lehet hogy rossz a kerítés és minden nap átjön a szomszéd kutyája és megharapja,lehet,hogy egy statikus megállapította,hogy rossz a tető,ami bármikor rájuk szakadhat,és lehetne sorolni a végtelenségig.

Ez a kérdés kb.olyan,mint: nem jó az autóm,mitől lehet ez?

2023. ápr. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Házasságnak hívják.
2023. ápr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, aki ennyire semmit nem ír, az nem is akar választ a problémájára. Vagy troll, vagy csak műmájerkedés ez a panasz.
2023. ápr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kicsit részletesebben ha kérhetnénk...


Van otthon férj/feleség , barát/barátnő vagy másképp élettárs? Vele rossz a kapcsolat?

Vagy szülők?

Vagy van gyerek is?


Vagy totál egyedül élsz?

2023. ápr. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Maradj bent túlórázni 😃
2023. ápr. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

En ebbol nem azt veszem le, hogy az otthonnal van a problema. Hanem azt, hogy szorongasod van. Es a munkahely ad egy keretet. Rutin, bejarsz, es eltereled a figyelmed, automatikusan abban az uzemmodban vagy, hogy megy minden. Es a te szorongasod akkor jon elo, amikor mar eszreveszed. Unalmas csendes munkanal elojonne ott is.

Tudom, itt terapiat kell irni, gyogyszert lepontozni. Ha nem sikerul uralni, ha megakadalyoz abban, hogy tehess ellene, olvasas, film, seta, sport, akkor orvoshoz mennek es elfogadnek gyogyszert atmenetileg is. Eloszor persze probalnek tenni ellene.

2023. ápr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!