Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan férfiról aki munka után csak a kanapén hever és nyomkodja a telefonját vagy netflixezik és semmi értelmes tevékenységet vagy hobbit nem folytat?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 23. 19:06
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
19%

Gondolom anyuci, vagy a dugható anyuci (feleség, barátnő) ellátja.

Én az ilyet egy koloncnak látom a másik nyakán.

Felőlem heverészhetne másnapig, nem főznék neki. Éhen döglene.

2023. ápr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
73%
Én alapvetően leszarom, ha valaki ilyen amíg nincsen közöm hozzá. Nyilván azt tökre megértem, hogy egy nő nem ilyen férfit képzel el maga mellé.
2023. ápr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
45%

Mondjuk ez az "elfárad a munkában" azért a legtöbb embernél túlzás. Tudom itt mindenki sztahanovista gyári munkás aki csak alszik két munka között.


De valljuk be az emberek jelentős része a 8 óra munka mellett még 8 órát elcsesz a semmire. És pont ettől fognak kiégni, hogy két munka között csak döglenek és várják a munkát.

2023. ápr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
80%
Ha fáradtan ér haza 8 óra munka után és ingázik is még elhiszem,hogy nincsen kedve kimozdulni vagy aktív tevékenységet csinálni.Viszont ha képes lenne aktív programokat csinálni pl a párjával,de lusta akkor az zavar mivel nekem se lenne kedvem mindig otthon feküdni.
2023. ápr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
22%
Neki van élete, - neked meg nincs, mert ráérsz ilyenekkel foglalkozni.
2023. ápr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
24%
Az, hogy egy lusta dög.
2023. ápr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Ember függő! Van aki úgy fogja fel hogy letudja a 8 óráját és utána neki ne mondja meg hogy mit csinál szabadidejébe! Meg van aki munka után még csinálgat ügyködik valamit valami hasznosat akar! Helyzetfüggő is! Egy családi ház körül mindig van munka! Egy panelba meg tényleg nem tud az ember úgyse mit csinálni! Van olyan ismerősöm aki ugyan letudja a 8 óráját utána meg akit elvágtak fekszik TV meg telefon ugyanúgy! Pedig családiház van nagy kerttel füvet is nagy kínnal nyírja le stb... Az asszony munka után mos főz takarít gyereket nevel stb..Az ember meg megelégszik azzal hogy dolgozik leadta a fizetését és kész! Bár a nő nekem megemlítette hogy egyszer panaszkodott az anyósának hogy a fia lusta a ház körül stb..Az anyós csak annyit mondott: Majd akkor panaszkodj ha kocsmába fog járkálni és veri a családot...Végülis attól még mindig jobb de na...🤔😒
2023. ápr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 NTBS ***** válasza:
Ne tervezz vele közös jövőt.
2023. ápr. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Kommunikáció. Elosztani a házimunkát úgy, hogy ki-ki a fizikai fáradtsága függvényében vállalja a magáét hétköznapokon, hétvégén meg esélyesen együtt összesprintelitek a rendet és a tisztaságot, ha maradt még, meg a nagyobb megmozdulások belóghatnak a vasárnapba is (tapasztalataim alapján főleg a zajosak). Lenne értelme beszélni arról is, hogy ez is egy komoly függőség, ami mentálisan teszi tönkre az embert, gyakorlatilag bebukja a fókuszált figyelem képességét már középtávon is, emiatt nem ért majd elsőre dolgokat, kiszámíthatatlanul reagál ártalmatlan dolgokra, stb. Igen, a főnökével is így kell boldogulnia. Végkifejletnek korai demencia várható. A szemét is tönkre vágja nap mint nap ezzel. A testnek se tesz jót egyáltalán, ha egy sziesztányi megpihenésnél több a fekvés napközben. Visszafordítható a dolog, de ahhoz minimum egy jó fókuszt és nagy felkészültséget igénylő hobbi kellene. Az, hogy nem kocsmába jár, meg nem költ külön a függésére, nem akkora pirospont ennek tükrében szerintem. Ha a legénylakásában egyedül lenne, mit csinálna? Papírtányérból enne? Fizetné a bejárónőt? Nem tenné meg saját magának, hogy tisztán és rendben tartja a környezetét? Vagy elég lenne egy cella, csak wifi legyen? Vágyik egyáltalán valamire? Van miért felkelnie reggel?
2023. ápr. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
94%

Nekem a férjem mindent megcsinál, ha mondom neki. Amúgy ül és semmi értelmeset. Nem panaszkodik, nem vág pofákat, de magától ha átesik valamin se tűnik fel nemi. Mindenki oda meg vissza van, hogy mindent megcsinál, de nekem meg így 15 év után elegem van belőle, hogy mindent mondani kell. És még én érezzem rosszul magam, hogy nekem semmi se elég jó. Magától bevásárolni se se tud, ha meg is mondom mit hozzon 4x minimum telefonál. Semmit se tud egyedül. Jön egy hivatalos levél ki se nyitja csak odaadja, még mi se nyitom, de hogy ez mi, mi van benne, mintha röntgen szemem lenne, nem ugyanúgy elolvasnám én is. Ha tízszer elmegy a gyerekért kettőre mert mondom neki, akkor ha tizenegyedszerre nem mondom már nem jókor megy. Ebbe is bele lehet fáradni, mintha lenne egy másik gyerekem is. Szóval ezt is nézze, aki előtte áll. Elegem van, hogy mindent nekem kell tudni, fejben tartani, szervezni, dönteni. Ha hajóhoz hasonlítjuk a dolgot nem is az a baj, ha őt hagyom kapitánynak, hogy rossz felé kormányoz. Hanem nem is kormányoz, csak sodródunk…

Minek mentem hozzá? Hát ugye, ez nem rögtön annyira fárasztó, csak az évek alatt. Először még örül az ember, hogy nem zsémbes, nem nehéz vele. Közben meg…

2023. ápr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!