Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire népszerűek a...

Miért ennyire népszerűek a nagyot mondó idézetoldalak?

Figyelt kérdés
Sosem tudtam megérteni, hogy miért ilyen népszerűek a facebookos idézetoldalak. Miért jó, ha valaki megoszt naponta 2-3 db Jason Statham-es vagy Vin Diesel-es képet egy "mély", nagyot-sokat mondó idézettel? Kinek üzennek ezekkel az egyáltalán nem hétköznapi üzenetekkel a megosztók?

2023. ápr. 26. 19:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10%
Vannak olyan filmek ahol romantikusan "együtt fejezik be" az elkezdett idézetet....az élet különböző pontjain szükség lehet ezekre, nekem is tetszenek az idézetek a kedvedhez passzolokat találhatsz vagy inspirálókat és ha szomorú vagy akk felvidítanak vagy mondhatod h "ez tényleg így van!"
2023. ápr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Motivációt ad sokaknak a tovalendülésen a nehézségeken. Részben jó, de nem ad teljes megnyugvást a személynek.
2023. ápr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Van egy ismerősöm, aki annak a tetves Minions Idézetek nevű förmedvénynek az agysorvasztó f*szságait share-eli minden áldott nap. Már le is vettem róla a követést, de komolyan egyszer meg fogom kérdezni tőle: "Bocs, de ezektől a klisés, közhelyes hülyeségektől neked komolyan jobb lesz az életed?"
2023. ápr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

3

Nem ismerem azt az oldalt.Milyen klisés idézetekről van szó?

2023. ápr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
Nem bírom én sem az ilyen "bölcsességeket", mert szinte kivétel nélkül megcáfolható az összes egyetlen mondattal. Ezek csak szépen hangzó hazugságok, amik simogatják azok lelkét, akik nem gondolnak bele a valóságtartalmukba.
2023. ápr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%
Én szeretem az idézeteket.
2023. ápr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
Ostoba gyermeteg menőzés, fontoskodás. Azok használják, akik okosabbnak, bőlcsebbnek akarják mutani magukat a valóságnál. És minnél butább valaki annál kevésbbé veszi észre milyen ostobaságokkal akar bölcselkedni.
2023. ápr. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Prokopf ***** válasza:
Egy idézet akkor ér a legtöbbet, ha saját magad "idézed".
2023. ápr. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
20%

#8 Akkor idézem magam: "Nem bírom én sem az ilyen "bölcsességeket", mert szinte kivétel nélkül megcáfolható az összes egyetlen mondattal. Ezek csak szépen hangzó hazugságok, amik simogatják azok lelkét, akik nem gondolnak bele a valóságtartalmukba."


Sokat ért, ugye? :)

2023. ápr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Prokopf ***** válasza:
Hogy is volt a mondatod?
2023. ápr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!