Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan, hogy egy...

Volt már olyan, hogy egy bizonyos csoportot szidtál valaki előtt, nem tudván azt, hogy az illető is közéjük tartozik? Ha igen, milyen volt a szitu?

Figyelt kérdés
Mondjuk szidtad a dózsásokat, de aki előtt szidtad őket az is dózsás volt, vagy esetleg kiderült, hogy más pártálláson vagytok, vagy az állatbarátokat stb.
2023. ápr. 27. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Barátom küldött egy útszéli és homályos fotót.

Mellette állt vagy 3 csaj de ilyen szivárványszinu földig érő bő hosszuszoknyákban az úttesten, mellettük a kocsi, teljes félhomály.

Én meg kérdeztem hogy vmi c.gánykocsma előtt parkolt e le. Kik ezek a vándornépek.

Mire válaszolt hogy a tesói..


Évekig alázott ez után ez miatt, lec.gányozta a családomat meg volt minden.

2023. ápr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy bnomre biztosra vettem,h tipikus zsido csaladbol szarmazik. Erre mondtam neki,h ne csalja abaratjat,mert a c..anyok kemenyen megtoroljak az ilyet ,vannak gyilkossagok is emiatt naluk. Ezztan mar nem talalkozott velem es latom,hogy az uj fiuja is olyan nepcsoport meg egy koztuk(ebben a kozegben) fdlnott jo baratom a fotoja alapjan megmondta,h a csaj (bnom) is c.

A bnom anyja diplomas,foszertkezto egy magazinnal. A lanya egyetemista.


Nagyon sajnalom az egeszet,h nem lattam rajta,h c. Akkor nem igy mondtam volna neki a sztorit a baratjarol. :/ Amugy nagyon kedveltdm ezt a lanyt.

2023. ápr. 28. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kutyazasbol ismertem egy szoke vilagoskek szemu lanyt. A haja eredetileg is vilagos szoke,abbol van kiszokitve. Akkoriban en is szoliztam,o is. Semmi sem utalt ra,h c…..ny. Igazabol ,ha tudtam volna,ilugyanugy baratkoztam volna vele. Olyan egyertelmunek tunt,h nem az. Meg mertem kerdezni,h o milyen markaju szolikremet hasznal ,erre fdlvilagositott,h o ilyen konnyen barnulo kreol boru. Aztan ezt elfelejtettem es ujra megkerdeztem. Ezen megsertodott,amikor nem annak szantam. Azota leblokkolt mindenhonnan.

Azota meglattam,h vilagos rozsaszin termeszwtes arnyalatu szantetovalasa van,mintha teljesen nem c ..ny lenne.


Nekem az afura,h ha vki nem akar annak latszani es mindent megtesz erte,h ne latszon annak es ez sikerul,azaz bizrosra veszem,h nem az es emiatt felteszek kerdeseket neki meg en leszek a hibas.:(

2023. ápr. 28. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lmbtQ-s emberek, muszlimok.. azóta óvatosabb vagyok
2023. ápr. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!