Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik az a pont, amikor...

Melyik az a pont, amikor meghúzod a határaidat a szomszédokkal, távoli ismerősökkel szemben?

Figyelt kérdés

Pl.:

-Kerítésen bekiabáló, hogyan neveld a gyereked tippeket adó,három házzal arrébb lakó szomszéd, akivel csak köszönő viszonyban van.

-Közvetlen szomszéd, aki mindig megkérdezi hova mész/mit csinálsz.

-Szexuális célzásokat elejtő 70-es bácsi. (Hol lehet ilyen formás nadrágot venni?)


Tehát, amire még a neveltetésed miatt udvariasan válaszolsz, de legbelül elküldöd melegebb éghajlatra az illetőt. Mikor lesz az elképzelésből valóság? Mikor telik be az a bizonyos pohár?



2023. máj. 1. 04:45
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
A magánélet tabu.
2023. máj. 1. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
50%
Amint valaki hozzámszól: ütök.
2023. máj. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellenek pontok hogy határok legyenek húzva.

A szóf.osókat gyakorta udvariasan otthagyom, az öreg tatával 2 mondatokat beszélek maximum is mindig, a pletykálkodókra ügyelek h semmi magánjellegűt ne adjak ki, javarészt kamuzok is összevissza, mindenkivel 3 lépés van tartva.

Egy c gany nő viszont folyamat lek-z es meg akar tépni, a szép beszéd udvarias styl soha nem hatott, viszint amikor olyan pasihaverjaim vannak nálam, akik agyon is vernék, es akkor visszaszóltam neki, akkortól húzta csak meg magát.

Az ilyenek csak azt tisztelik aki mögött állnak az ütő verő képes emberkék frissen szabadultan. Akkor hirtelen már nem vagyok k-a, nem akar megtépni se valahogy.

2023. máj. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Ezért lakom olyan helyen ahol 150 méternél közelebb nincs senki, én nem tudnék elviselni szomszédokat közelebb.
2023. máj. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4%
Amikor olyan figid, hohy már nem érdemes hozzá szólni.
2023. máj. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
100%
Köszönés.
2023. máj. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Össze se ismerkedem az új szomszédokkal. Két új is van, és köszönőviszonyban se vagyok velük. Ez mondjuk könnyű, mert ők se köszöntek nekem amióta 2-3 évvel ezelőtt mellém költöztek, a nevüket se tudom. A régi szomszédaim meg nagyon tapintatosak, velük nem kell határt meghúznom, mert még a foglalkozásomra se kérdeztek rá, annyira tapintatosak <3 Néha random ajándékozunk egymásnak a saját termelésű gyümölcseinkből, saját lekvárból, savanyúságból, és ennyi, semmi magánéletben turkálás. Tökéletes szomszédok. A szembeszomszéddal meg szintén nem vagyok beszélőviszonyban, mert a kutyája nyomorítja az életemet az ugatásával éjjelente, így még köszönni se köszönök neki, szóval vele se kell határt meghúznom, mert nulla a kapcsolat vele is.
2023. máj. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!