Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Milyen arcszőrzetű...

Lányok! Milyen arcszőrzetű pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
2023. máj. 1. 10:54
A kérdező szavazást indított:
Csupasz
Rövid borosta
Hosszú borosta
Szakáll
33 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Mindenkinek más áll jól. Csupaszt mondanék, vagy rövid borostát, de a párom inkább a hosszú borosta/szakáll kategória.
2023. máj. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Mindegy, csak ne legyen szakáll, bajusz. Attól undorodom.
2023. máj. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Ami az adott pasinak jól áll és illik a stílusához. Látatlanban nem lehet megmondani.


Viszint a 2-es válaszoló nagy forma. MINDEGY, de közben kizárja a lehetőségek nagyobb részét. :D

2023. máj. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Nekem leginkább a simára borotvált arc tetszik. A borostát egyáltalán nem szeretem, viszont egy ápolt, stílushoz illő szakáll tud jól mutatni, de ilyet elég ritkán látok.
2023. máj. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Sima vagy borosta (rövid vagy hosszabb is lehet). Csak szakállas ne legyen meg bajszos. Akkor sem, ha ápolt. Egyszerűen taszít, viszolygok tőle már gyerekkorom óta, nem tudok ellene mit tenni.


30/N

2023. máj. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
A sima és a borostás tetszik, ezek közül meg attól függ melyik, hogy az adott illetőnek mi áll jól.
2023. máj. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Nekem a sima tetszik a legjobban, de semelyik másik arcszőrzet fajta nem zavarna, kivéve a bajuszt. Az egyszerűen irritál, sosem adnék esélyt vagy vállalnék fel egy bajuszos férfit, azoknak baj van a fejükkel.
2023. máj. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Sima és a borostás.
2023. máj. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Fúj régen divat volt a göndör haj, meg a nagy bajusz. Majdnem minden férfi úgy nézett ki. Nekem abban a korszakban nem lett volna pasim, az biztos.
2023. máj. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
47%
Én már idős vagyok, a mostani arcszőrzet kiábránditó, hála az égnek engem már nem érint. Ezenkivül a hajuk rendetlen és ápolatlan, férfi frizura eltünt. Undoritóak számomra. A ruházkodásuk is undoritó, a legtöbb férfi gyürőtt pólóban, és nadrágban jár, hasonlóan taszitóak voltak, fiatal koromban, szerencsém volt, hogy a férjem egy olasz férfi lett. Persze ehhez az is kellett, hogy mennyire tanult volt az illető, a társadalmi hovatartozás kérdése.
2023. máj. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!