Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tartós kábítószer fogyasztás...

Tartós kábítószer fogyasztás miatt alakulhatott ez ki?

Figyelt kérdés

15 éve szinte már minden kábítószert használtam (krokodil meg ilyen f..ágok nem) de a fű az már kb mindennapos..speed stb az így hétvégente. És persze a nyugtatók is mennek 15 éve.


Fizikálisan jól vagyok (de csak azért mert jók a testi adósságaim) de azok is azért romlottak.


Na de viszont az van hogy érzelmileg gyakorlatilag nem érzek semmit..nem voltam már szerelmes 6 éve és még csak sírni sem tudok.


De egyébként olyan jó kedvem sincs..csak ha már nagyon túl van tolva a kábszi. A szex teljesen érzelem mentes és csak azért csinálom mert “szükséglet”..tehát úgy igazán már az életet nem is élvezem csak ha szarrá vagyok menve..most érzem talán először azt hogy ez így nem lesz rendben. Meg sem kérdezem hogy kéne változni mert szerintem esélytelen..de hogy ezek..ettől lehetnek ?


2023. máj. 2. 20:08
 1/3 A kérdező kommentje:
30f
2023. máj. 2. 20:08
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha tini korodtól rendszeresen használtál olyan szereket, amik megváltoztatják az agyad kémiáját, akkor annak lesznek hosszútávú következményei.
2023. máj. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En nem tapasztaltam ilyet, szerintem szemelyiseg fuggo is
2023. máj. 3. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!