Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mas is ilyen "labalatt van"...

Mas is ilyen "labalatt van" termeszetu ember?

Figyelt kérdés

Sokszor elofordul hogy akkor hivok vkit ha szexel vagy ranyitpk vkikre csok kozben vagy erdeklodok rokon felol aki mar meghallt

Vagy veszekedes kozben talalkozok vkivel es igy alltalaban nem jol idozitek nem tudom mashogy mondani

Az a felesleges jaj zavarok erzes van bennem

Ezekben az esetekben nem tudom elore hogy az illeto epp szexel mert ha igy lenne nem zavarnek


Miert lehet ez?


2023. máj. 4. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos más is van rajtad kívül, aki ilyen. De igazából mindenkivel előfordult már, hogy rosszul időzített valamit. Hogy miért lehet ez? Csupán véletlen, szerintem.
2023. máj. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Ajtókon inkább kopogj, mielőtt benyitnál.

Ha hívsz valakit telón, akkor ő a hülye, ha szex közben felveszi, azzal nem tudsz mit csinálni. Ne telefonálj olyan időszakokban, ami "illetlen", korán reggel vagy késő este.

Ha valakik épp veszekednek, ne menj oda hozzájuk, majd összefuttok máskor.

2023. máj. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk aki felveszi kamatyolás közben a telefont, hát... Ott nem veled van a baj. Egyébként meg néha mindenkivel megesik, hogy rosszkor van épp valahol.
2023. máj. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is csak én ilyenkor nem zavarok, hanem meglévő zavart simítok el akaratlanul is.

Szóval láb alatt vagyok, de az jó nekik.

2023. máj. 5. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!