Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindig azt mondjátok, amit a...

Mindig azt mondjátok, amit a másik hallani akar? Vagy helyzetfüggő?

Figyelt kérdés
Különösen érdekel családtagok esetében. Vagy munkahelyen. Vagy bárhol.
2023. máj. 5. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
NEM, azt mondom, amit ÉN AKAROK!
2023. máj. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Dehogy... Akik fontosak számomra, azoknak készséggel segítek. Persze a stílus sem mindegy, hogy hogy fogalmazom meg a véleményem. Pl. én személy szerint utálom az ilyen mindenkinél-mindent-jobban-tudok embereket. Párom anyjának van ilyen stílusa, és ki nem állhatom. És nem arról van szó, hogy nincs igaza 1-1 témában, de a stílusa az borzasztó. Így, ha még egyet értenék is vele, egyszerűen csak úgy gondolok vissza a beszélgetésre, mint egy kellemetlen interakció.


Barátokkal, családdal olyan kapcsoaltban vagyok, ahol természetesen megmondhatja a másik a véleményét.

2023. máj. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Helyzet-és alanyfüggő részemről.
2023. máj. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt mondom, ami a VALÓSÁG. Sok ember elméjében három fontos szoba össze van nyitva. Pedig három különböző dolog az amit tud, amit nem tud, és amit gondol. Ezt sokan nem tudják elkülöníteni. És képesek olyan dolgokról is kommunikálni, amihez gőzük nincsen. Én azt mondom, amit tudok. Biztosan. Nyilván az én látószögemből. Amit én gondolok, vagy amit a másik gondol, az csak egy dolog. Leginkább a valóságot kommunikálom. Vagy inkább nem beszélek. Ha a valósággal nem vagyok tisztában.
2023. máj. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ehhez, ennek felismeréséhez, de leginkább a használatához intelligencia kell. Az én munkahelyem sajna ilyen:(. Nem feltétlen jó.
2023. máj. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Helyzetfüggő.
2023. máj. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindig az igazságot mondom, nem bunkón, de kendőzetlenül - na, aki ezt nem tolerálja, az elég gyorsan kiiktat az életéből.


Nem baj, nem hazudozok senkinek meg szépítek, mert annak semmi értelme.

2023. máj. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!