Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kisebbségi érzéssel mit...

Kisebbségi érzéssel mit lehetne kezdeni? A többi lent.

Figyelt kérdés
Ott kezdődik, hogy gyerekként mindig szerénynek lettem nevelve. Namost valahogy a vágyaimat pont ezért nem valósítom meg. Tárgyakról van szó. Venni szerettem volna régebben sokszor Mercedest(W124) 15-20évest de mindig le lettem beszélve, hogy nem kell az nekem mert túl feltűnő, manapság meg sokszor filózok, hogy vennék egy iphonet vagy újabb autót és az van, hogy szeretném ezeket de nem akarok feltűnő lenni még ha van is rá pénzem. Egyszerű családból származom sima munkás szülőktől és én is egy sima dolgozó ember vagyok ahogy a feleségem is aki szintén hasonló családból származik. Soszor megfogalmazódik bennem ezekre a dolgokra, hogy minek nekem amikor egy olcsóbb is ugyanúgy megteszi. Az a baj, hogy nem érzem magam méltónak mert azek a dolgok nálam nagyobb embereknek való, de lehet ez egy téveszme csak nem tudom, hogy írjam felül.
2023. máj. 7. 16:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Én azzal kezdeném, hogy megvenném azt a valamit. Nyilván a családi kassza felülvizsgálata után, ha látható, hogy kifizethető, akkor meg kell venni. Hogy megtanuld, hogy ebben semmi nincs, nem leszel az adott tárgytól jobb vagy rosszabb ember. Nem a tárgy határoz meg téged. Amíg nem szerzi meg az embert, addig csak a sóvárgás marad, emg a tévképzet, hogy az adott tárgy megváltoztatja az ember életét.
2023. máj. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!