Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nagy hátrány a...

Szerintetek nagy hátrány a nagy orr?

Figyelt kérdés
Lany vagyok, es nem nagyon de ha sokaig koncentralok az orromra, elegge nagynak latom.. Emiatt van nagyon onbizalomhianyom es sokszor csunyanak latom magam. Pedig akiket megkerdeztem, meg ismeretlenek is azt mondtak h atlagos orrom van, pedig en rohadtul nem igy latom... Ez hatrany egy lanynal?
2023. máj. 10. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a hátrány, hogy bebeszéled a hülyeséget magadnak.

Akiket megkérdeztél, azt mondták, hogy átlagos orrod van, de te addig nézegeted, amíg nagynak nem látod. Ezt hívják testkép zavarnak. Ez a gyökere többek között az anorexiának is.

Neked pszichológusra lenne szükséged. Enélkül valóban hátrányban leszel egy életen át, és ehhez az orrodnak semmi köze.

2023. máj. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Biztos, hogy nem azt nézném elsőre, valószínű észre se venném.
2023. máj. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagy orrú lányok is élnek később boldog házasságban, gyerekekkel. Te viszont képzelődsz magadról, méghozzá negatívan. Ez a baj.

Ha nem tudsz magaddal megbékélni, csináltass plasztikát. Nem olcsó, de olyan lesz, amilyet akarsz.

2023. máj. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Nekem tényleg nagy és görbe orrom volt, 23 évesen megműttettem, de engem még csúfoltak is miatta (suliban vagy pl. random idegenek tömegközlekedésen), szóval nekem erősen indokolt volt. Ha neked csak átlagos vagy nem ér attrocitás miatta, akkor biztos, hogy nem vészes, ne aggódj.
2023. máj. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A testrészek méretének aránytalansága lehet hátrány mert szépnek, vonzónak azt látjuk ami szimmetrikus, arányos. Bár esetenként ez lehet előnyös is, mert figyelemfelkeltő, Gisele Bündchen orra nem az a "fitos" fajta, de azért csúnyának nem lehet nevezni a modellt.

Ha a környezeted nem látja nagynak az orrod, akkor nem is ér hátrány abból az irányból. Ha te annak látod, akkor az olyan hátrány, amit magadnak okozol. Engedd el.

2023. máj. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha az ember magát nézi a tükörben, és szándékosan így elemezgetni fogja magát, a testét, akkor úgy is fog valamit találni, ami nem tetszik neki. Még írtad is, hogy akkor látod nagynak, ha sokáig rákoncentrálsz... Illetve szerintem az ember mindig kritikusabb önmagával szemben. Mármint, más nem annyira gondolkodik a másik ember orrán, mint az az ember a saját orrán. Szóval érted. Nekem is volt egy barátnőm, aki folyton izélt, hogy milyen csúnya orra volt. Csúnya volt? Ugyan, dehogy. Szerintem egy tökéletesen átlagos, tökre okés orr volt. Elhitte ezt a barátnőm is? Dehogy. Pedig fogadni mernék, hogy rajta kívül senki sem látott problémát az orrával. Csak egy orr. Egy egyszerű orr. Én amúgy sosem értettem az embereknek azt a nagy hűhóját az orr körül. Mármint, ez tényleg csak egy orr, szerintem egy orr se nem szép, se nem csúnya. Vagy nem tudom, én egyáltalán nem figyelem mások orrát, szerintem annyira lényegtelen, hogy kinek milyen orra van.
2023. máj. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Leírok egy példát:


volt kollegámnak a nagy orrú nők jönnek be, nekem a pisze.

Ízlések és pofonok, mindenkinek más a szép.


Ahogy fejben el kell különíteni azt, hogy neked mi az ízlésed pasi terén, és mi a szép számodra egy nőben, önelfogadás egy harmadik kategória.

2023. máj. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A Dohány utcai zsinagógában nem az.
2023. máj. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek a nagy orrú nők. Volt ilyen kolléganőm :).
2023. máj. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!