Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy ember erősen gondol...

Ha egy ember erősen gondol egy másik emberre azt a másik ember megérezheti ?

Figyelt kérdés
2023. máj. 12. 13:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%

Igen.


Lásd mikor egy ember szerette elhuny.

2023. máj. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Igen.
2023. máj. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%

2+ Ha pedig nem elég jellemes az illető, hanem erőszakos, akkor hozzányúl olyan eszközökhöz, amivel az erőszakos akaratát megteremti a másik embernél.


Nézz utána a katonai agykontrollnak miket művelnek vele. Akár öngyilkosságba tudják a másik embert vinni vele. Aki nem ismeri ezt a technikát, nincs ismerete az ezoteriáról az magának tudja be ezeket a gondolatokat. Miközben a háttérben ott van az illető aki manipulálja.


Régóta ismert dolgok ezek, de hosszadalmas mire ismeretet szerzel róla.


Az agykontroll kezdetben jó célra lett teremtve, csak hogy rossz kezekbe, nem megfelelő emberek kezébe került-és mára már mocsok az egész. Gyilkolni is tudnak, és teszik is vele.

2023. máj. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Nem jellemző mindenkinél.


És olyanok is vannak akik hisznek ebben, és olyanok is akik abszolúte nem.


Részemről ez egy mese amivel reményt adnak az embereknek.

2023. máj. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Én az Ötöslottó nyerőszámaira szoktam erősen gondolni.

De az csak nem érezte meg eddig.

2023. máj. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Dehogy.. ennek nulla tudományos alapja van. Persze bele lehet magyarázni és lehet véletlen, de alapvetően nincs ilyen.
2023. máj. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Háááát, a mesterek engem is taníthatnának, mert volt már hogy nagyon erősen gondoltam egy pasira évekig(!), de biztos az ő fejével van a baj, mert nem jött vissza hozzám! Pedig tényleg szeretettel gondoltam rá. Ő meg sz*rik a fejemre! :D
2023. máj. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

Nem.


Ugyanúgy ahogy a horoszkóp se működik, szellemek sincsenek, Zeusz se létezett, meg a keresztény Isten se létezik.

2023. máj. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném...

Ha így lenne, akkor miért nem képesek az emberek felkeresni egymást, vagy egymással kommunikálni legalább telón, vagy más módon?

2023. máj. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Előfordult már, hogy borzalmas csúnya betegséget kívántam valakinek, és bejött. Néha csak azt kívánom, törjön ki a lába. Többször bejön, mint nem. A szomszédaim hangosak, kertes házba áthallatszik csukott ablaknál is minden, mintha olcsó panelban élnék. Birtokvédelmi pert veszítettem, mert 3 gy van, és részrehajló a rendszer. Fél éve minden reggel azt kívánom, legyenek rákosok! Még nem hatott.
2023. máj. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!