Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudok túllépni dolgokon,...

Nem tudok túllépni dolgokon, sérelmeken, nem igazán tudok megbocsátani engem bántó embereknek. Sokáig őrlődöm bántásokon, ha már nincs is az életemben az ember. Mivel nem muszáj kapcsolatban lennem az illetővel, tudok így is élni, de már ?

Figyelt kérdés
zavar ez a dolog magamban. Jobb lenne úgy élni (gondolom), hogy igazán megbocsátás van bennem, harag és rossz érzések miatt. De tudom, hogy ha beszélnénk, én még mindig válaszokat akarnék, felhánytorgatnék dolgokat, újra visszatérnék ahhoz, hogy "mi is volt akkor, mi hogy történt". Ez azt mutatja, hogy a sérelmeket még mindig nem tudtam feldolgozni. Hogy lehetne ezt megoldani, feloldani bennem?
2023. máj. 12. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Pár év és elmúlik. Lenyugszik a lelked. Ahogy zárod a dolgokat és vágod el a szálakat, a mázsás súlyok amit eddig cipeltél,teszed le őket, úgy lesz egyre könnyebb. Aztán eljön az a pont is amikor már tudsz beszélni róla-ott már teljesen gyógyult leszel. Már teljesen felálltál. Ez több év.
2023. máj. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Ezt mintha én írtam volna ki! Kérlek ertesits engem,ha rajottel a megoldásra!
2023. máj. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2023. máj. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rá kattintottam a linkre,de semmit nem adott ki :/
2023. máj. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Éreztem hasonlót. Nekem az segített, hogy leveleket írtam nekik. Persze nem küldtem el soha, csak apró darabokra vágtam, elégettem stb. Iszonyatosan felszabadító érzés volt kb mintha a szemükbe mondtam volna. Továbbá elolvastam pár pszichológiával foglalkozó könyvet, ez segített megérteni önmagam és őket.
2023. máj. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És mik voltak ezek a könyvek?
2023. máj. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
6 [link] :D pont ebben a sorrendben is haladtam.
2023. máj. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyanitt sub férfi, frusztralt, feszültebb, idegesebb nő alatvalója lenne
2023. máj. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kései Sirató ***** válasza:
Pszichológus tud segíteni.
2023. máj. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!