Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miben nyilvánul meg ha egy...

Miben nyilvánul meg ha egy srác beképzelt? Ismerkedtél már ilyen sráccal?

Figyelt kérdés
2023. máj. 14. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen fiukon lattam iskolaban, hogy annyira elkenyeztettek, szo szerint, de szo szerint szetszedtek a lanyok, hogy nem csoda, ha bekepzeltnek szamitottak.

De a bekepzeltseg az, amit mi latunk, gondolunk. Sokszor nem is az az ember. De meg szep ha tudja magarol, milyen sikere van, megsem vak.

2023. máj. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tipukusan én biztosra megyek, nekem minden csaj megáll és én vagyok az alfahím a király. Gusztustalanok, kerülöm őket. Nagy az arca arra hogy méregdrága iphone, cigi, energiaital több százezres cipő és kocsi mindezt anyuci és apuci pénzéből. Persze egy égőt nem tud egy ilyen kicserélni. Ezenfelül ki is van gyúrva amitől azt hiszi ő kemény gyerek, de valószínűleg egy csajt sem tudna megvédeni.
2023. máj. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
45%
Nekem az jon be,ha vki nagyon jol nez ki es szereti magat. Lehet bekepzelrt is. N
2023. máj. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!