Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinálnátok egy igazán...

Mit csinálnátok egy igazán kilátástalan,szorult helyzetben?

Figyelt kérdés
Szép estét!Most láttam egy túlélős dokumentumfilmet,amikor 3 katona lezuhant a repülőgéppel,majd 47 napot töltöttek a cápák között az óceán közepén étel,ital minden nélkül.(sajnos egyikük nem élte túl).Meg láttam olyat is,hogy egy férfi hajótörést szenvedett szintén az óceán közepén és ő egyedül túlélt 76 napot minden nélkül egy nagyon minimális étel és ital készlettel egy kis csónakban,ami ráadásul később léket is kapott a cápák miatt.Ha ne adj isten ilyen vagy ehhez hasonló helyzetbe kerülnétek mit csinálnátok?Küzdenétek vagy inkább beletörődnétek a halálba?Mi motiválna titeket közbe?
2023. máj. 15. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

Honnan tudjuk amíg nem kerülünk olyan helyzetbe?

Most komolyan?

2023. máj. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értelmi szinted alapján sajnos valószínűleg ott maradnál.A kérdésemet feltételes módban tettem fel...
2023. máj. 15. 22:54
 3/9 anonim ***** válasza:
36%

Hülye kérdésed van és másokat hülyézel.

Gratulálok. :)

2023. máj. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Először is miért lenne hülye kérdés?Bármikor bele kerülhetsz egy ilyen szituációba,még akkor is ha ezt most elképzelhetetlennek tartod.

Másodszor,melyik gondolatomnál érezted azt,hogy lehülyéztelek?

2023. máj. 15. 23:00
 5/9 anonim ***** válasza:
36%

Olvasd el a kommented értelmezd megtudod.


Nem kerülhetek ilyen helyzetbe és te sem, ezt te is tudod, nos ezért hülyeség a kérdésed, de ha véletlenül mégis honnan tudnád, hogyan fogsz viselkedni?


Na jó éjt.

2023. máj. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Csak hogy egy válasz is jöjjön a kötekedés helyett:


Egyrészt, az a nagy cápás dolog elég kamuszagú. A cápák nem követnek csakúgy egy csónakot napkig meg ilyenek, nem lukasztanak ki hajókat. Ha tudod az esetek nevét, keress rá youtubeon Marcelloontour csatorna sztem feldolgozta, de nem tlaálom a konkrét videót (mert nem tudom az eset nevét).


Node

Vlaószínűleg mindent megtennék a túlélésért. Hog ymiért? mert nincs más opció. Vannak dolgok amiket képes vagyok feladni, de az életet feladni semmi értelme. Ha az a lehetőség, hgoy biztosan meghalok, vagy talán meghalok, egyértelműen az utóbbit választom.

Az más kérdés, hogy a "minden tőlem telhető" nem túl sok, tekintve, hogy elég kevés túlélő skillel rendelkezem:D

2023. máj. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A lukas hajós történet úgy kezdődik, hogy a csávó felkészíti a mentőcsónakot egy leírás alapján a túlélésre, egyáltalán nem foglalkozik vele, hogy ez bekövetkezik-e. Elolvassa, hogy mi az a minimális felszerelés, amit érdemes bekészíteni és azt be is rakja. Pl egy könyvet arról, hogyan lehet ilyen esetben túlélni. Asszem tesz be lepárlóberendezést (egy egyszerűt), horgokat, damilt, parafadugót, magát a könyvet stb stb. Aztán mikor megtörténik a hajótörés, akkor a mentőcsónakban elkezdi olvasgatni a könyvet, addig nem foglalkozik vele. A csónak pedig nem a cápák miatt lukad ki, hanem a horoggal sérti fel az oldalát és a parafadugóval javít.
2023. máj. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Szorult helyzetben hashajtó tud segíteni.
2023. máj. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rajtad még az sem
2023. máj. 16. 11:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!