Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az autó márkanagykövet celebek...

Az autó márkanagykövet celebek mennyire hitelesek számotokra?

Figyelt kérdés

Követek egy színészt, aki hosszú ideig járt egy adott márkájú autóval. Nyilván hirdette mennyire jó, sokan dicsérték. Most látom, hogy pár napja már másik márkát reklámoz. Van aki rákérdezett, hogy miért cserélte le. A válasza az volt, hogy "ha kipróbálod, megérted."



Nyilván a pénzért bármit reklámoznak, de ez így mennyire hiteles számotokra?



2023. máj. 16. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Egyet sem láttam még.
2023. máj. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem neked szól a kérdés. Gondolom érthető...
2023. máj. 16. 20:25
 3/8 anonim válasza:
19%
nekem lamborghini-m van, azert vettem mert a kedvenc celebemnek is ilyen van. Szeretem oket kovetni.
2023. máj. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pedig normálisan tettem fel a kérdést. Sajnálom, hogy ezen az oldalon most már egy darab értelmes választ nem kapni.
2023. máj. 16. 20:35
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha autót vásárolnék egyáltalán nem lenne szempont hogy melyik celeb jár azzal ami nekem tetszene. Miért adnék olyanok véleményére akik egyik nap audiba, másik nap bmwbe szállnak?
2023. máj. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Amellett, hogy számomra semennyire nem hitelesek, azért a példád fura. Ha én pl. évekig Opelt vezetek, meg vagyok vele elégedve, de aztán amikor lecserélem, Toyotát veszek, mert éppen az tetszik, akkor... akkor nincs semmi. Autót cseréltem, és kész.
2023. máj. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%

3. vagyok.


Most miert lettem lepontozva? Mert irigyek vagytok? Gec mi ez az orszag?

2023. máj. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
41%
#6 Persze te csak autót cserélsz, egy influt meg szerződés köt, és elég feltűnően hiteltelenné teszi egy ilyen váltás. Bár tudjuk mind akkora ingyenélő hogy azt kapják el amit hozzájuk dobnak, még márkakövetnek sem jók, mert úgy cserélgetik az autóikat is mint más a fehérneműjét.
2023. máj. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!