Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen a 30. év betöltése? Mi...

Milyen a 30. év betöltése? Mi volt a húszas éveid legrosszabb és legjobb tulajdonsága, eseménye?

Figyelt kérdés
Volt, amit megbántál, vagy bepótolnál, mert hiányzott?
2023. máj. 18. 00:09
 1/5 Kitana. ***** válasza:
29%

Különösebb érzelmek nem fűződtek hozzá, hogy betöltöttem a 30-at, nem gondoltam mérföldkőnek vagy ilyesmi. De soha nem voltam olyan, aki bármit életkorhoz kötne, szóval nem érzem, hogy el lennék késve vagy be kellene valamit pótolnom gyorsan, vagy ilyesmi.

Szoktam visszatekinteni az eddigi életemre, de nem meghatározott időpontokban, hanem amikor épp olyan hangulatom van, akármikor.

2023. máj. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Benedekvoltam válasza:
40%
24 évesen eléggé unalmasak számomra a mindennapok,nem történik semmi jó,viszont rossz sem szerencsémre.Nem érzem magam annyinak amennyi vagyok,szóval nem igazán tartok az idő múlásától
2023. máj. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Rising Phoenix ***** válasza:
54%
25 éves korom óta konkrétan ki kell számolnom, hogy mennyinél tartok, ha valaki megkérdezi, annyira nem érdekel. A huszas éveimben a legjobb a két gyerekem, a legrosszabb egy szar házasság volt.
2023. máj. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
A húszas éveimet is szerettem. Ahogy múlik az idő mindig más korosztályt gondolok fiatalnak-idősnek. Mígy 20 évesen egy 50-esre azt mondtam, hogy öreg, addig ma már nem gondolom annak. Azert nagyon jó időszak volt. Csomó kaland, élmény. Férjhez mentem,29 évesen szültem, az a legmeghatározóbb, legjobb élményeim.
2023. máj. 18. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én már nagyon várom, mert az azt fogja jelenteni, hogy férjnél vagyok, életem szerelmével házasodtam össze ráadásul :) (a 30. szülinapom előtt két hónappal lesz az esküvőnk, de az még két év)
2023. máj. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!