Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetnek emberek ennyire...

Hogy lehetnek emberek ennyire lelketlenek, hogy kis rókákat meg borzokat tépetnek szét?!

Figyelt kérdés
[link]

2023. máj. 18. 10:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
És ez csak a jéghegy csúcsa
2023. máj. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 KmsRys ***** válasza:
72%

Bárcsak nem olvastam volna el...


Én szeretem a rókákat, és ez most nagyon elszomorított :(


Azt kívánom, az emberek, akik ebben rész vettek, ugyanilyen sorsra jussanak, csak még nagyobb kínok közt pusztuljanak meg!

2023. máj. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok rossz dolog történik a világban, inkább ne olvass híreket, mert megviselnek.
2023. máj. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor kellenének 5-8 éves letöltendő börtönbüntetések. Egy felfüggesztettnek nincs visszatartó ereje ilyen szadista alakok esetén.
2023. máj. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Bocsánat, de engem is lesokkolt ez a hír és csak azért osztottam meg, hogy felhívjam a figyelmet arra, hogy micsoda szadista emberek (?!) élnek köztünk és kérném szépen, hogy akinek a környezetében ilyen történik, az NE HAGYJA!!


Elborzaszt a gondolat, hogy ilyen megtörténik és még ki tudja, hogy mi. :(


Valóban nem kellene híreket olvasni, de bsszus inkább az nem kellene, hogy ez megtörténjen!!!

2023. máj. 18. 11:20
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
És még a gyerekekkel miket művelnek... szenny mocsok egy világban élünk.
2023. máj. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Nemrég tiktokon keringtek olyan videók (mielőtt tiltották a fiókot) hogy egy férfi a kikötözött anya kutya szeme láttára kínzott kölyökkutyákat. Pl szögbelövővel lőtte őket.

Keserves kínhalált az összes ilyennek.

2023. máj. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7-es: ÚRISTEN!!!!!!!!!!!! Kikészültem ettől teljesen! :(


HOGY TEHET ILYET VALAKI?!


És hogy nem volt senki a környezetében, aki megállíthatta volna azt a férfit, aki megakadályozhatta volna ???!!

2023. máj. 18. 15:23
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem akarok ilyen világban élni, ahol ilyen gazemberek vannak!! :(
2023. máj. 18. 15:25
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#9 Hjah, én is így vagyok vele... Remélem a jövőben lesz valami módja hogy elejét vegyék az ilyesminek, legalább a háziállatoknál (pl az állattartást rendszeres, kötelező, állatorvos által végzett állapotfelmérésekhez kötni)


De sokszor még a gyerekeket sem veszik el a bántalmazó szülőktől, szóval sokmindennek kéne változnia ahhoz hogy az állatok is prioritás legyenek. :(

2023. máj. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!