Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A tinilányoknál miért szokás...

A tinilányoknál miért szokás hogy 20 darab szilikontokot vesznek ugyanarra a mobiltelefonra?

Figyelt kérdés

2023. máj. 19. 17:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%
mert degeneráltak
2023. máj. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
28%
Fogalmam sincs, pedig 19 éves vagyok. Én is vettem már hülyeségeket, de ennek tényleg nincs értelme, mert nem is látom a telefonom hátulját. Még ha nincs is a kezemben, akkor is a képernyővel felfelé van letéve. A toknak védenie kell és ennyi. Gondolom ez is egy újabb taktika, amivel bizonyos emberek megpróbálhatják betölteni a lelkükben tátongó űrt, persze eredménytelenül. Kapitalista gondolkodásmód, vedd meg és ettől majd boldog leszel. De hogy miért pont a telefontokok...
2023. máj. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%
Nekem mindössze 1 db átlátszó tokom van, a régi telefonomon is 5 évig ugyanaz a hozzátartozó sima tok volt. Totál felesleges szerintem olyan sok tokot megvenni egy csomó pénzért. Szóval szerintem ez nem igaz mindenkire :D 17l
2023. máj. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én nemtudom hogy ez milyen fajta jó érzéssel tölti el őket de elég gyakori jelenség a szilikontokok felhalmozása tinilányoknál...
2023. máj. 19. 17:53
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
mert te soha semmilyen mások szemében feleslegesnek tűnő dolgot nem veszel, ugye? mért fáj neked?
2023. máj. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Amiért más 20 pár cipőt, taskat, bizsut vagy napszemüveget vesz
2023. máj. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%
El kell,higy keserítselek,nemcsak tinilányoknál. Én 32 vagyok,nekem ugyan nincs 20,csak 3,de a kövi már ki van nézve. Szeretem a változatosságot, és a telót is felöltöztetni.pl ha kirándulni megyek akkor egy extra vastag, strapabíró tokot teszek fel,ha buliba akkor csilivilit, és sima célra is masik mintás van, és lesz.De miért zavar?
2023. máj. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
50%
Mert a “piac” minden lehetőséget megragad a divat követésére és a kizsákmányolásra. Így kiegészítőként tekintenek a telefon tokokra, melyekkel az emberek jobban kifejezhetik a gyorsan változó személyiségüket vagy éppen az aznapi öltözékükhöz passzoló darabot.
2023. máj. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Kitana. ***** válasza:
84%
Mert szeretik váltogatni gondolom, a telefontok is egy kiegészítő. Tök jó minták vannak ráadásul gyorsan is kopik a legtöbb tok, az meg már szarul néz ki.
2023. máj. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Jól lepontozzák azt aki nyíltan leírja a tényeket...(#2-es)
2023. máj. 19. 18:49
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!