Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon nem tudom mit csináljak...

Nagyon nem tudom mit csináljak..jobb inkább ha semmit?

Figyelt kérdés

Van egy 19 éves lány..hát kib.ott jól néz ki (de tényleg nagyon durván).


És a helyzet az hogy van barátja, de pont az a srác akit én kb 2 éve nagyon megvertem egy szórakozó helyen mert kötekedett velem…azóta már kibékültünk (de nem lettünk haverok sem barátok)…pénteken véletlenül találkoztam egy helyen ezzel a lánnyal meg ezzel a gyerekkel is. Mind a kettő normális volt..és egyszer csak elkezdtem beszélgetni a csajjal is..végig csak velem beszélt, meg én is vele, szerintem nem tudja hogy volt ez a barátja és köztem..de nem is kell.


A lényeg hogy nagyon tetszik a csaj..a személyisége is (igaz eddig csak most láttam először)

Alapból sem szeretek kezdeményezni de most azért el gondolkodtam..mit tennétek úgy feltételesen? 30f


2023. máj. 21. 19:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Ha el tudtad verni a kandúrját, akkor te vagy az erősebb, simán el tudod hódítani tőle a csajt.
2023. máj. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha téynleg kapcsolatban van, akkor tartsd tiszteletben.

Vagy kérdezd meg, hogy van-e barátja legközelebbi találkozáskor.

2023. máj. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Saját korosztályodban nincs? Neked egy frissen érettségizett kell?
2023. máj. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Az első válaszolóra ne hallgasd.A lányok többsége nem szereti az erőszakot,szóval ne erre alapozz.Ha tetszik lépj,de úgy csináld,hogy a barátja ne tudja,akkor nem tud bekavarni.A csaj meg gondolom nem mondaná el a barátjának,hogy egy másik srác hajt rá.Fokozatosan építsd fel.Szervezd úgy,hogy"véletlenül"fussatok össze eleinte, beszélgess vele és tapogatózd ki nála,hogy mennyire szereti a másik csávót
2023. máj. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
30 évesen 19 évesre menni.. ultra gáz.
2023. máj. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem rontanám meg az első tiszta szerelmüket. Majd úgyis szakítanak, akkor fel lehet szedni a leányzót, de az a pár patron, amit belelőnél, mielőtt eldobod, vagy eldob, az tényleg ér annyit, hogy tönkretegyél egy kamaszkori szerelmet? Csak azért, mert a valószínűleg sokkal fiatalabb (gondolom, ha 19 a lány, akkor korabelivel kavar) palit el tudtad picsázni? Hát, gratulálok, sportszerűeségből jeles. De amúgy meg az már megtörtént, lejátszottátok, semmi közöd hozzá, vagy a kislányhoz. Aki egyébként simán pofánröhöghet, ha megpróbálod vele ugyanezt a falu bikája vagyok stílust, persze lehet, hogy bejönne neki és el tudnád hódítani, de nem mindenki omlik térdre tátott szájjal ettől, engem pl. világéletemben taszított. Távoztam már demonstratíve a vesztes cingár szűzfiúval, csak azért, hogy a magukat alfának képzelő, balhézó részeg pöcsök, akik megzavarták amúgy mindenki más normális szórakozását, lássák, hogy bárkit előbb választok, mint őket. Nyilván szegény srácot akarták megverni, értem ment volna a harc, mondam, hogy azt nem, azért nekem legyen már beleszólásom a dolgokba, VELEM fognak verekedni, ha nem hagynak békén másokat, és tényleg olyan dűlöngélő büdös sudribunkókról beszélgetünk, akiket az 50 kilómmal, meg az évekig tartó edzéssel pofánvágok, kigáncsolom, és elszaladok. Nem verem meg, de nem is ez a cél. Párszor már megcsináltam. Valahogy, amikor épp meg akartak hágni, akkor sosem vettek annyira emberszámba, hogy kiálljanak ellenem, pedig még az utolsó zsebtolvaj is hajlandó kiállni ellenem, és szerintem nincs annál pinaszárítóbb jelenség, mint mikor érzékeled, hogy nem tart egyenrangú félnek az állítólagos "alfahím".
2023. máj. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Pont az is fogott meg benne hogy amúgy a korához képest sokkal normálisabb. Nekem eddig majdnem csak nálam idősebb volt..meg nem vagyok pedofil. Meg nem is az a kategória szerintem…tehát én 19 evesen már felnőttnek számítottam..akkor volt egy 26 éves nőm..na de mindegy.


Amúgy köszönöm..volt pár hasznos válasz.

2023. máj. 21. 21:55
 8/12 anonim ***** válasza:
A pedofil az ellentétét jelenti, azt, hogy ha egy felnőtt vonzódik gyerekhez. Nyilván nem leszel pedofil attól, hogy egy 19 éves lány testéhez vonzódsz, a legtöbb jól néz ki, se a 40 éves nő nem lesz pedofil attól, hogy egy 20 éves férfi testét találja vonzónak. Felnőtt testek, de nem biztos, hogy van bennük felnőtt agy, és érett lélek. A helyedben még mindig figyelembe venném a tényt, hogy 30 vagyok, nem qrok szét egy kamaszszerelmet azért, mert jó csaj a 19 éves lány. Ismerkedj meg vele nyugodtan, de ne udvarolj neki, ne próbálkozz nála egyáltalán, aztán majd kiderül, hogy mit hoz az élet.
2023. máj. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8 na ez korrekt..szerintem így járok el:) köszi !
2023. máj. 21. 22:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Amúgy honnan tudod, hogy te bejönnél egy 19 évesnek? Csak azért, mert épp akkor csak veled beszélt vagy van más jel is?
2023. máj. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!