Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit mond rólam az, ha több...

Mit mond rólam az, ha több feladatom is van, akkor a könnyebbektől kezdem?

Figyelt kérdés

Pl. mosogatás és elpakolás, és nagyon nem szeretek mosogatni, ezért ezt mindig a végére hagyom. De közben meg az is igaz, hogy ha már nagy nehezen nekiállok, akkor szeretnék teljesen végezni vele, ezért is pakolok el előtte, hogy körülnézzek, hogy van-e még más mosogatnivaló is, meg hogy erőt gyűjtsek a mosogatáshoz.


Feltűnt, hogy más dolgokban is előbb a könnyebbel kezdem, és csak utána a megyek a nehezebbhez.


Ez átlagos? Vagy mit mond rólam?



2023. máj. 23. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt mondja el rólad hogy nehezen veszed rá magad arra amit nem szeretnél, halogatsz. Ami nem egy jó tulajdonság, de nem is olyan rossz tekintve, hogy szerintem mindenki így csinálja.
2023. máj. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Oké, jogos, azért körülnézve az otthonomban is látom halogatás nyomait...

Én egyelőre még arra fókuszálok, hogy örülök, hogy egyáltalán megcsinálom azt, amihez tökre nincs kedvem...

2023. máj. 23. 11:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így csinálom :d az első le írta a lényeget.
2023. máj. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ismerek olyanokat, aki pont azt mondják, hogy pont azzal kezdik, amit a legjobban nem szeretnek csinálni, hogy hamar túl legyenek rajta. Nekem ez furcsa...
2023. máj. 23. 11:32
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez is lehet hatekony, ha ugy erzed, na most mar nyugodtan tudok a javara koncentralni. Lehet mas strategia onmagaban, amennyiben tenyleg mindent megcsinalsz.
2023. máj. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Én inkább a könnyebbel kezdem de beszólt valami fhasz hogy ez nagyon rossz megoldás, hát kvára nem ő fogja megmondani, hogy nekem hogy jó :D
2023. máj. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt azt jelenti, hogy mindennek a könnyebbik végét fogod meg.

De ez jó, mert több lesz a könnyebb, mint a nehéz. :)

2023. máj. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!