Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is jött már rá utólag...

Más is jött már rá utólag felnőtt fejjel, hogy gyerekkorában a szimpatikusnak tartott főszereplő akinek a filmben drukkolt, az valójában egy antihős és gonosztevő?

Figyelt kérdés
Nektek is sokszor volt ilyen, vagy csak az én régebbi moralitásom volt ennyire megkérdőjelezhető? Vagy másnak is voltak ilyesmi, 180 fokos éles váltásai? Esetleg jöhetnek példák is.

2023. máj. 23. 13:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Nem.


Én felnőtt fejjel is Tomnak drukkolok és nem Jerrynek. :D

2023. máj. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
Részben igen, mert nem gondoltam volna hogy pl. Edward Cullen romantikus figurája mögött valójában a sötét erőket tartom szimpatikusnak, de kezdek rájönni, hogy valami zavar van az éterben és nem jó irányba szimpatizálódtam anno.
2023. máj. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Igen, 3. alkalomnál jöttem rá, hogy Turiddu nem rokonszenves.
2023. máj. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Én mindig a láncfűrészes gyilkosnak drukkoltam. Szerintem nincs ezzel baj.
2023. máj. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
15%

"Más is jött már rá utólag felnőtt fejjel"


Arra, hogy a szereplők csupán színészek, aki csak a szerepük szerint jók vagy rosszak??!

2023. máj. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Én régen a Disney-s Herculesben mindig Herculeséknak drukkoltam, de felnőtt fejjel már sokkal inkább Hades-al értek egyet. Ő az egyetlen melós, az alvilágban gürizik évezredeken át a sok halott lélekkel, alias, ő a fizikai csóró munkás, míg az istenek egész nap ott dőzsölnek az Olümposzon, alias gazdag milliárdosok. Tehát, valójában Hádésszal lehet együtt érezni, mert a rajzfilm elejéből kiderül, hogy ő az egyetlen, aki csinál is valamit az istenek közül, és végre ő is lehetne főisten, Zeus meg letakarodhatna az alvilágba, megtudná, mi az a meló...
2023. máj. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%

Az antihős nem eredendően gonosz feltétlenül, sőt.

A Gyűrűk Urából még mindig Boromir a kedvencem, ez nem változott az elmúlt 20 évben. :D

2023. máj. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Én kicsiként amikor néztem a hülye brazil sorozatokat is rájöttem,hogy idiótaság az egész.

Mindig volt egy házaspár akit egy vak,szegény,hajléktalan lány tönkretett mert beleszeretett a fasziba.

Aztán mindig a feleséget állították be rossznak meg gonosznak mert nem hagyja kiteljesülni a szerelmüket. De igazából a kolduslány tette tönkre őket.

Szóval szerintem sokszor fordítva mutatnak dolgokat a filmek meg a mesék is.

2023. máj. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
Mármint túlságosan vagy feketén vagy fehéren láttatnak karaktereket.
2023. máj. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Metionin ***** válasza:
21%
Nem, már gyerekkoromban az orrom alá dörgölték, hogy "de hát az a gonosz" akivel szimpatizálok. Én meg pislogtam, hogy és? Velük nem lehet vagy mi van? Pl. nagyon szerettem Maleficentet, állati menőnek tartottam. Meg Hádészt is.
2023. máj. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!