Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a nőieség és a nők hogy...

Mi a nőieség és a nők hogy élik meg ?

Figyelt kérdés

Mivel sértik meg és mivel táplálják?( Saját maguk és mások)

Nőknek nagyon fontos hogy mások szépnek lássák?

Elsősorban nők véleményére lennék kiváncsi

20/f



2023. máj. 26. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Hogy a rákba sikerült kétszer egymás után hibásan leírnod a nőiesség szót?
2023. máj. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Fontos, hogy mások szépnek lássanak ês ezt fejezzék is ki. Társas lények vagyunk, nagyon fontos a visszajelzés.

Nem esik jól, ha kétségbe vonják a nőiességünket, ha negatív beszólásokat kapunk az öltözködésünkre pl.

Az állatvilàgban is minél több hím udvarol egy nősténynek, annàl vonzóbbá vàlik ês fordítva, minêl vonzóbb egy nőstény, annàl többen udvarolnak neki. Nálunk sincs ez másként.

2023. máj. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nőként egyáltalán nem fontos, hogy nőiesnek tartsanak. Nem is öltözködöm nőiesen, a hobbijaim, érdeklődési köröm sem nőiesek egyáltalán. Az sem érdekel, hogy szépnek vagy csúnyának tartanak mások, mivel az életemre nincs igazából nagy befolyással mások véleménye.
2023. máj. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%

" Boldogasszony lánya legyél

áldást hozzál, áldást vigyél

szépen termő rózsafája

örömet hozz a világra.


Áldást hozzál, áldást vigyél

Boldogasszony lánya legyél

bimbót teremj, rózsaszálat,

akkor nem ér semmi bánat."

2023. máj. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
92%
Nekem sosem jutott el az agyamig ez a nőiesség dolog. Tudom, hogy nő vagyok, mert annak születtem és ennyi. Nem tudom, miért kellene bármilyen pluszt érezni. A szépséget tekintve nem izgat mások véleménye, az a lényeg, hogy magamnak megfeleljek és azért teszek is.
2023. máj. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!