Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy már még a Google Street View autóját is megtámadták?

Figyelt kérdés

Biztos olvastatok róla a napokban, épp vette fel az utcákat (nyilván engedéllyel) és valaki megállította őket és szétverte rajta a kamerát.

Mit gondoltok, vajon miért eshettek neki? Milyen mögöttes okai lehettek?



2023. máj. 26. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
31%

Nem vasvillával támadták meg?


Egyébként semmi, sok az elmebeteg whitetrash és más etnikum is nálunk aki szintén elmebeteg.

2023. máj. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Nem akarta, hogy lefotózzák a házát meg őt, aztán szaladgálhat egy profitorientált óriásvállalathoz kérvényezgetni, hogy vegyék figyelembe a személyiségi jogait. Jól tette. Sehol sem bocsátották szavazásra, hogy a Google feltérképezhet komplett városokat.
2023. máj. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

szabolcsi kisvárosban élek, kíváncsian követtem nyomon az autót mikor a cigánytelepre ért be a város szélén, ahová még a rendőrök sem mennek ok nélkül. a dűlöngélő földutakon egyik képkockán agresszív ottani emberhorda jelent meg agresszív testtartásban, pár lépéssel odább az autó után mutogattak középső ujjat az út közepén. akkor tudtam hogy lesz ilyen eset ahol azért meglincselnének mert a területükre mész idegenként.


egyszer az angoltanárom ugyanilyet mesélt New Yorkból is egyébként, olyan helyre tévedtek váratlanul ahol a legszocializálatlanabb fekete ember kérdezte fel őket agresszívan csak mert betértek egy ottani kisboltba, a boltos néni aki szintén nem napon barnult volt segítette őket ki a helyzetből. bár ott a másik barnát is betámadják ha nem odavalósi

2023. máj. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Bemutatkozott Mo., ismét.
2023. máj. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szivesen mondanám, hogy nyilván egy örjöngő fidesz szavazó, de hát valójában elmebetegek mindenhol vannak, és a google autoi, szó szerint milliárd helyen járnak. Ennyiből bármi megeshet.
2023. máj. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kis jóhiszeműen azt hittem, külföldi esetről van szó, így amikor utánanéztem, angolul írtam be. Hát.. :D Nem vagyok meglepődve amúgy, de szomorú, hogy már megint negatív dolgok miatt cikkeznek egy magyarról, ezzel még tovább rontva a rólunk alkotott véleményt, nemzetközi szinten.
2023. máj. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos vidéken fideszes körökben, középkori állapotokba élik az életűket az emberek. Ha meglátnak egy ilyen jelenséget akkor már mindjárt ördögüzést meg boszorkányégetést rendeznek. A helyi plébános elprédikálja, hogy megkisértette őket a sátán. Így persze hogy vasvillával támadnak bárkire, bármire.
2023. máj. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!