Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy rendszerese...

Miért van az, hogy rendszeresen csak bevásárlószatyrokkal málházó nőket látok az utcán, soha egyetlen férfit sem pedig ők az erősebbek?

Figyelt kérdés
Most gondolom a hosszú hétvégére vásároltak be az emberek, minden második nő két hatalmas szatyorral lehajtott fejjel cipekedik haza, a férfiak meg mind egy kis tasival, brifkóval mendegélnek. De nem csak most, mindig ezt látom.
2023. máj. 27. 14:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
22%
Mert sok az felvált nő, aki már nem kanizik.
2023. máj. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
35%
A férfiak kocsival járnak nagybevásárlásra, mint pl én is, csomagtartóban van a sok cucc.
2023. máj. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
97%

Mert sok az egyedülálló nő.


Én is azt vagyok és heti 1- 2 alkalommal járok vásárolni. Így sajna két hatalmas szatyrot kell cipelnem.

Bár én szerencsés vagyok mert csak a kocsiig teszem.

2023. máj. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
33%
Ezt mondom még is lepontoztak. 1es voltam.
2023. máj. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a fő gond a szelektív látás lehet. Én érdekes módon látok vegyesen mindenkit minden korosztályból.
2023. máj. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy az alapvető eltérés az lehet, hogy a nők tudatosabb nagy bevásárlásokat tartanak.


Ahogy 3-as írja heti 1-2 alkalommal mennek boltba.


Én férfiként mindig csak az aktuális dolgokat veszem, ami éppen kell.


Minden nap, vagy akár naponta többször is leugrom boltba, mivel 5 perces távolságra van.

2023. máj. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
44%
Azért, mert a legtöbb helyen még mindig ott tartunk, hogy a bevásárlás a nő dolga. Ezt ne szépítsük, és mielőtt bárki belém áll, hogy deőaztán, tök jó, örülök, hogy férfi létedre vásárolsz, meg örülök hogy neked a férjed szokott bevásárolni, de nézzük a nagy átlagot.
2023. máj. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
55%
Férfi csak akkor megy bevasarolni ha egyedül él. Ha van neje, akkor azt dolgozatja, így pedig a nőknek kell cipelni az egész család dolgait. Az egyedül élő férfi meg max pár zacskós szart vesz magának, ahhoz meg nem kell sok szatyor.
2023. máj. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
15%
Sok no ideges lenne attol bevasarlasnal, ha meg kene beszelniuk, mit vegyenek, es inkabb cipel egyedul.
2023. máj. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
7-8. Ez az igazság, a többiek szépítik itt a szomorú valóságot. Mindenki látja az ismerős környéken, hogy ezek a nők nem egyedülállók hanem a családnak gürcölik hazafelé a 20 kilós cuccot.
2023. máj. 27. 16:11
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!