Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi fogatlan...

Miért van ennyi fogatlan ember Magyarországon?

Figyelt kérdés

És nem csak az aggastyánokra gondolok itt. Sok középkorú ember is tök jól elvan szemfogak,metszőfogak nélkül. Tudom nem a fogak teszik az embert,és lehet egy fogatlan ember is értékes,de nem gáz szerintetek ez ?

A buszsofőr is ma olyan volt mint egy hoki játékos. Vagy a bolti eladó.


2023. máj. 27. 16:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
Mert nincs pénzük fogászatra, avagy igénytelenek.
2023. máj. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
82%
Mert egy családos ember nem csak önmaga van a fizetéséből, és mert nem dolgoznak a Készenlétiseknél, ahol ingyenes a fogászat, és minden fogászattal, fogpótlással kapcsolatos dolog.
2023. máj. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
Természetesen a pénz miatt. Micsoda kérdés.
2023. máj. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
98%
Anyukámnak pl. azért, mert amit csináltatott fogsort, azt nem tudja használni, töri az ínyét, és mozog.
2023. máj. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
85%

Egy családos embernél, ahol a szülők, és egyebekből nem tolják számukra a pénzt, hanem vannak fontossági sorrendek, akik előrébbvalók, mint saját maguk. Hát ezért:) Nem azért mert igénytelen volna, hanem mert nem telik nekik rá és még össze sem tudja spórólni, főleg akkor nem ha mások fontosabbak náluk, mert ők még csak most kezdik az életet. Akár tetszik ez neked, akár nem.. Elvileg ugye a TB-nek kéne állnia csontra az egészet-minden pótlást is beleértve, de a Magyar Állam csak elszedni tudja a TB-t de semmit nem nyujt érte.Max. egy foghúzást.


A Készenlétiseknél van az, hogy ingyenes..

2023. máj. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%
Ja, igen, a beültetett milliókba kerül, ami elérhető árú, az meg használhatatlan, de ez csak a gyakorlatban derül ki, mikor már az orvos rábeszélt egy csomó fogad kihúzására és megcsinálta a használhatatlan pótlást. És már egy csomó pénzt kifizettél neki.
2023. máj. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%
Könnyű játszani valakinek az eszét, arra amit nem neki kell állnia, és nem ő melózta össze.
2023. máj. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
75%
Aztán, ha panaszkodsz, széttárja a karját.
2023. máj. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
26%
Mondjuk az megint érdekes kérdés, hogy miért csinál gyereket olyan ember, akinek a fogpótlásra sem telik…
2023. máj. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
91%
Az ötvenes korosztaly még a mészáros típusú iskolafogaszati rendszerben nőtt fel. 48 vagyok, még mindig élénken el az emlékezetemben amikor lefogtak és kihuzták a fogam -voltam vagy 8 éves.... Felnőttként kerültem rendesen a fogorvost, tényleg csak akkor mentem, amikor már őrjöngeni tudtam volna a fájdalomtól. Hosszú időbe telt mire találtam egy olyan fogorvost, aki nem röhögött ki, hogy félek, mindent elmagyarazott, mindenhez fájdalomcsillapítót használt.
2023. máj. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!