Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy kezeled az igazságosztó...

Hogy kezeled az igazságosztó nagyokos megmondóembereket?

Figyelt kérdés

Akik, ha pl baleset vagy bármi negatív ér az életben, azzal reagálnak, hogy "úgy kellett neked", meg "csak a te hibád".

Magyarul még egyet belerúgnak az emberbe.

Mert ettől érzik, hogy ők a Janik, meg legszebb öröm a karöröm, vagy tudomisén, mit lehet ezen élvezni...


Hogy tudod magad "nem-felidegesíteni", mikor velük talalkozol?


2023. máj. 29. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Xard le. Ne foglalkozz vele.
2023. máj. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Általában a nulla életű,uresfejű, irigy emberek mondják ezt.Főleg olyanok,akik más miatt koppantak és most az okoz nekik örömet,hogy látják más baját.Sőt ,szerintem élvezik is!

Nálam a családban volt nem egy ilyen,lexartam őket és a sors mindnek odavágott de nagyon..

2023. máj. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Egész egyszerűen ignorálod.
2023. máj. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Ez is ilyen jó magyar szokás lett újonnan. Ennyi.
2023. máj. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Én ilyenkor fondorlatos módon el szoktam érni hogy pár év alatt meghaljon 1-2 hasonlóan suttyó rokona. Aztán abban a pillanatban ahogy berakja facebookra a fekete profilképet, én már nyomom is rá a nevetős fejes likeot és sakk matt :D
2023. máj. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Múlt héten voltak nálunk rokonok,és az egyik elkezdett oltogatni engem,a másik meg azt mondja komolyan "Szerintem ezt te váltod ki belőle" Érted,ott ültem mellette a széken,hallgattam amiket mesél,és néha hozzászóltam,hogy ne legyen egyoldalú a kommunikáció.Lehet nem volt rajtam díszegyenruha vigyázz állásban,ezzel hergeltem fel...Tudtam,hogy aki oltogatott az nem százas,mert már többször is ezt csinálta velem.Visszakérdeztem a másiktól "Ezt,hogy érted???" (tudtam,hogy nem fogja tudni megmagyarázni)erre csak belepirult,és nem tudott rá mit mondani "Hát...hát..."
2023. máj. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy olyan ember van a közvetlen környezetemben, akire ez jellemző. Eddig mindig ő kapta meg az élettől azt a rosszat, amit másoknak kívánt, úgyhogy nem foglalkozom vele. A legdurvább eset az volt, mikor kéjesen vigyorral az orra alatt az egyik beteg rokonom halálát kívánta. A rokonom felgyógyult, azóta is jól van, neki viszont nem sokkal később megbetegedett az egyik lánya, majd meghalt. Ilyen az élet...
2023. máj. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*kéjes vigyorral
2023. máj. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pedig óvodában is tanították már. "Okos enged, szamár szenved."

Én csak nevetni szoktam ezeken, hogy fejben mennyire közel állnak a majom seggéhez. Tipikus seggfejek ezek. Simán le kell tojni őket. :D

2023. aug. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!