Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudok normélisan...

Miért nem tudok normélisan viselkedni chateken?

Figyelt kérdés

Pontosabban Twitch chaten. Elmúltam már bőven 20 de úgy viselkedem, mint egy 10 éves. Össze-vissza hülyeségeket írogatok, kérlelem hogy titlsanak ki chatekről, caps lockal írok mindent, zaklatom az embereket, etnikai és faji hozzátartozásukat sértegetem. Ma kaptam is a Twitchtől a 30 napos kitiltást, erre én meg mégjobban meghülyültem és fellebezésbe mindenféle halandzsát írtam, hogy "F674jhfúőpjuzfr()=)998231re4" PLS OLD FEL MEEEE".

De amúgy hasonló hülyeségeket írkálok azokon a chateken amiken vagyok, hogy "JU GÉJ HAHAHA" sértegetve egy meleg embert és "WHY YOU BLECK MONKI XDDD" sértegetve a faji hovatartozását azoknak az embereknek akiket nézek. Mivel kis nézősszámos streamerekt nézek (1-2 nézőjük van, max 4) ezért nem mernek kitiltani, mert én vagyok az egyetlen akivel tudnak beszélni. De amúgy van vagy 8 alt fiókom, ha az egyik kapná a 9999 másodperces kitiltást.

Miért nem tudok a chateken normálisan vislekedni? Az oké, hogy éhezem a figyelemre de már kezdek félni saját magamtól.



2023. máj. 29. 23:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Hat ezt neked kene tudni…
2023. máj. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
Cyber-Tudathasadás. Van egy másik, negatív személyiséged, ami csak az internethasználat közben jön elő, leginkább kommunikációs felületeken. Szakemberhez kell fordulni vele.
2023. máj. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Ha tudnám első akkor nem kérdezném. Teljesen más "ember" vagyok ilyenkor.

Kettes: Szakember mit tud vele kezdeni?

2023. máj. 29. 23:55
 4/17 anonim ***** válasza:
28%
Mert agyilag éretlen vagy és az arctalanság arcátlanságot szül.
2023. máj. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező!


Egyet jegyez meg, ha a valóságban csinálod akkor egyszer valaki befogja a szádat. Hiába gondolod ezt viccesnek, lehet, hogy más ezt nem így fogja felfogni , legyélszíves tegyél ellene, én se akarom a fejedet át tolni a falon ezért. Fel kell nőni

34F

2023. máj. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%

Mert tudod hogy csak ott lehetsz h*lye.

Élőbe ha átviszed ezt a hozzá állást, nagyon hamar kórházba fognak tenni.

2023. máj. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Most már annyira eldurvultam, hogy discordon privát üzenetekben is zakaltom a streamereket és nézőket. Egyre idiótább képeket küldök magamról. Pl ilyenekt:

[link]

[link]

[link]

Igen, még a felálló péniszemet is küldözgetem mindenfele... Nagyon elkezdtem magamtól félni.

2023. jún. 4. 16:56
 8/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk konkrétan amúgy már a discord fiókjaimat (igen ebből is csinálnom kellet vagy 4-5 darabot) a discord is tiltja lefele, mert özönlenek rám a jelentések. Twitch fiókomból ez már úgy a 10+-adik.
2023. jún. 4. 16:59
 9/17 anonim ***** válasza:
51%
Te valami retardált vagy?🤔
2023. jún. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Úgy írok itt mintha az lennék? Szerintem én intelligens tudok lenni, de ha Twitchen vagy Discordon találom magam, fuuu, borul a bili.
2023. jún. 4. 17:19
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!