Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Erről mit gondoltok ?

Erről mit gondoltok ?

Figyelt kérdés
[link]
2023. máj. 30. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy ne egy linket másolj ide, hanem írd le, mi a kérdésed.
2023. máj. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mit gondoltok Puzsér Róbert véleményéről ?
2023. máj. 30. 22:45
 3/3 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem igaza van. Nem azt kell támogatni aki felelőtlenül a nyomorba szüli a porontyokat. (Nyilván kell azt is, de érted.. szerintem korrekt lenne, hogy ugyan annyit kapjon, mint bárki más.)


Több gyereket pedig az vállaljon akinek megfelelő életkörülményei vannak és nem okoz problémát 18 éves korukig felnevelni, eltartani és iskoláztatni őket. Én egyébként azt vezetném be személy szerint, hogy 1-re jár a támogatás, kettőre már dupla annyi, három gyerekre háromszor annyi és ezen a ponton vége van. Ha négy gyereked van, akkor is kapsz támogatást, de csak annyit, mintha három lenne. Ha 10 gyereket szül valaki akkor is csak annyit kapjon, mintha három lenne. Ugyanis, ha támogatják jobban, ha nem.. ezeknek a gyerekeknek normális élet nem lesz, ha alapból nem tudja megteremteni neki. Az pedig senki számára nem előnyös, hogy a nyomorba szülünk x apától 10 gyereket aztán éheznek és ők lesznek a helyi betörő család akik csak a megélhetés miatt lopnak.

2023. máj. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!