Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatalkort van aki az igazi...

Fiatalkort van aki az igazi életnek érezte, még ha pénze nem is volt?

Figyelt kérdés

Sokan fiatalon arra vágynak hogy: induljon be végre a meló, építsek karriert, legyen minél több pénz és akkor végre jól fogom érezni magam De ÚGY RENDESEN.


Van aki ennek teljesen az ellenkezőjét érzi?


Hogy eleve fiatalon volt igazán boldog, és ahogy idősödött és karriert épített, egzisztenciát, ő azt érezte hogy ez mind oké de akkor is fiatalon voltam a legboldogabb.



2023. máj. 31. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Igen. Pedig pénzem akkor se volt, de valahogy más volt a világ és nem volt rajtam a felnőttség minden ezzel járó felelőssége.


Fiatalon az ember még naiv és azt hiszi, hogy...


Aztán idősebb korban meg rájön, hogy egy nagy xart! :D

2023. máj. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. máj. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalon olyan szabad vagy,mint a madàr.


Hogy boldogabb voltam-e akkor mint most 40-en túl?


Talàn egy kicsit.

2023. máj. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Fiatal vagyok, dolgozom állandóan havi 300 órában, eddig 400-ban dolgoztam. Mellette levelezőn csinálom a technikusit, és ez így lesz még nagyon sok évig. Egy normális párkapcsolatra sincs időm.

Nem értem miről áradozik mindenki, hogy ilyenkor van egy csomó erőd, időd, mert nekem ennyi munka mellett nincs. Szeretem a munkám, de tényleg sokat elvesz az életemből. Nyilván vannak céljaim/saját vállalkozás/, de azokhoz tenni kell sokat. Tenni meg most kell. Hát, ennyi.

2023. jún. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

# 4


az van hogy bármilyen furcsán hangzik is, a karrier megvár, szakmát tanulni, egyetemre menni 40 évesen is lehet vagy bármikor.


Az egzisztenciát később is felépítheted ha nem teszed tönkre az egészséged.


De fiatalnak lenni úgy igazán csak egyszer van időd.

2023. jún. 1. 09:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, én a felnőttlétemet érzem igazinak.
2023. jún. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

# 6


leginkább miért?

2023. jún. 1. 10:49
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es, nagyon jó gyerekkorom volt, a szüleim is jófejek, időgéppel simán visszamennék, de most sokkal kevésbé vagyok görcsös. Most számomra - mivel nem akarok illegális dolgokat csinálni - csak azok a korlátok léteznek, amiket magamnak megszabok. Valahogy lelkileg szabadabbnak érzem magam. Tiniként mindig lefoglalt, mások mit gondolnak rólam, hogy látnak engem, ma meg leszarom, és ettől kedvesebb, nyitottabb és nyugodtabb lettem. És ehhez nekem kellettek az évek, kellett az önállóság.
2023. jún. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!