Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megvagy elégedve a munkáddal?

Megvagy elégedve a munkáddal?

Figyelt kérdés
Ha nem akkor lenne arra lehetőség, hogy jobb pozícióba kerülj?
2023. jún. 6. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elvagyok.
2023. jún. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, most nem.


Hogy volna-e lehetőség jobb pozícióba kerülni? Sokáig azt hittem, mivel elvileg felkapott szakmában dolgozom. Ehelyett mindenhol csak elutasítással találom szembe magam.

2023. jún. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A munkámmal én maximálisan megvagyok elégedve.

A pozíciót nagyon szeretem, mást el sem tudnék képzelni.

A kollégák nem az igaziak, egy két kivétellel, de senkivel sincs nagyon nagy baj. Én amúgy is általában mindenkivel jól kijövök. A vezetőseg ellenben nagyon rossz, nem képesek ellátni a feladatukat, nem tudják hogyan kell irányítani és beszélni az alkalmazottakkal.

Én tűrök, elviselek mert rutinos, öreg róka vagyok, de hosszútávon rossz vége lesz ennek.

2023. jún. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nagyon nem.

Több gond közül az egyik legnagyobb az időhiány, így nehéz átképezni magam, pedig csak az segíthetne. Ördögi kör.

2023. jún. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok megelégedve vele. 1 éve egy sulit végeztem, azt szerettem volna a munkahelyemen hasznosítani, de le lettem állítva, így marad minden a régi...
2023. jún. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 NTBS ***** válasza:
Részben.
2023. jún. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. A jelenlegi cégnél nincs előrelépési lehetőség. A 2-vel felettem lévő főnök már európai szintű vezető. Semmi pénzért nem csinálnám a munkáját és nem is vágyom a pozíciójára.
2023. jún. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!