Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan, akit nem tudtok...

Van olyan, akit nem tudtok “elengedni”?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kicsit vázolom a helyzetet.

Adott xy hölgy, ismerem kb 12 éve. Viszonylag hosszabb ideje fizikai kontaktus nem történt közöttünk, mert az élet úgy hozta, hogy messzire kerültünk egymástól. 8-9 évvel ezelőtt elég erős érzelmi vonzalomat éreztem iránta, ez nyilván az évek alatt a kevesebb társalgásnak, talalkozásnak következményekkep megszűnt.

Viszont néha amikor látom egy egy posztját, képet stb rá szoktam írni, érdekel mi van vele, hogy alakul az élete. Nem vonzódom már hozzá, kíváncsiságom csupán szellemi, illetve nem is szokott eszembe jutni, csak ha látok valamit tőle.


Jelenleg boldog párkapcsolatban élek, igazából nem tudom hova tenni az egészet.


Veletek van, vagy volt hasonló? Mi történt, illetve találtatok rá magatokban legalább értelmesnek tűnő magyarázatot?



2023. jún. 7. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen van, 8 éve ismerem, már alig találkozunk, de nem tudom elengedni magamban, akárhogy próbálom. Pedig utoljára majdnem 2 éve beszéltünk…
2023. jún. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

13 éve találkoztunk, csókolóztunk csomót beszélgettünk...


Azóta sem láttam. A nevét tudom, de külföldi, szóval esélytelen volna megtalálni.

2023. jún. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!