Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha hajléktalanságra kényszerül...

Ha hajléktalanságra kényszerülnél, de még lenne pénzed elutazni külföldre, Magyarországon vagy a határon túl próbálnál szerencsét, mint hajléktalan?

Figyelt kérdés
A kérdés elvi jellegű, légyszi ne legyen fennakadás azon, hogy az utazás díját akkor inkább másba fektetnéd stb.

2023. jún. 8. 20:47
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Azt meg is értem.
2023. jún. 8. 21:14
 12/23 anonim ***** válasza:
11%

Én maradnék itthon és utolsó fillérjeimből a "mennyország tourist"-ra váltanék egy jegyet. Ugyebár még az ilyen utolsó utakhoz is kell valami eszköz, azt mindenki fantáziájára bízom, hogy pontosan mi lenne az.


A másik, kissé kevésbé sötét, de szintén mennyországhoz kapcsolódó ötletem az, hogy beállnék egy szerzetesrendbe, nyelvi okokból erre talán itthon lenne a legtöbb esélyem. Igyekeznék olyat választani, akik az egész napos imádság mellett valamit csinálnak is (szegények/betegek segítése stb.).

Meg vagyok keresztelve, bérmálva, nem vagyok nős, nincs gyerekem stb., szóval elvileg akár be is vehetnek...

2023. jún. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
11%
Nem rossz ötlet utolsó, sőt... túlzottan jó!
2023. jún. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
33%

Magyarországon is rakás hely van, ahol adnak szállást a gyárak.

Mellé a fizetés se rossz, 350-400.

Tehát, aki akar, az meg tud lenni.

2023. jún. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nemhinnem, hogy nemtudnek felallni, de ha igy lenne.. akkor vagy kimennek a legioba vagy bunozo lennek, de hajlektalan tuti nem
2023. jún. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
37%
Nagyon messze nem szabad menni. És legyen return jegye. Az mennyen akinek van jaruleka. Csak feleli a pénzét.
2023. jún. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
37%
Csak pénzért tudok segíteni,ha valaki jobban belemegy a témába. Nincs jövedelmem.
2023. jún. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ha nem ölném meg magam akkor külföldre mennék ha lenne olyan lehetőség. Szeretem Moldovat meg az arrakelegebbte lévő országokat bár Oroszországot is nagyon szeretem. Bár azt jobban szeretném ha megmaradna a betegnyugdijat és úgy kerülnek Moldovaba vagy inkább keletebbu országokba. Megmondom miért: mert Romániánál szegényebb országok és én a román begegnyugdijammal ott királyként tudnék élni. Lévén szegényebb országok így az élelmiszer meg a számlák is kisebbek így jobban ellennék itt az itteni nyugdíjból. Moldova azért lenne jó mert itt is román nyelv van mint itt, de keletebbre jobb lenne mert még szegényebb országok és jobban élnék.
2023. júl. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

A szerzetesrend se lenne rossz. Beállnék apácának reformátusoként. Jobban szeretnek az ortodoxok közé beállni mert abba hiszek de a római katolikus kolostor se lenne rossz.

Csak nálunk ingyen nem is vesznek be kolostorba meg nézik a pszichikai egészséget. Ha beteg vagy nem vesznek be. Akkora szerencsém nem volna hogy Tanacuba kerüljek ördögűzésre mert a film említi hogy a lányt pénzért vették be amit az arvahazbol kapott. Ha hajléktalan volnék honnan volna belépőm a kolostorba

2023. júl. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Micsoda izgalmas ötletek. Köszönöm az új szempontokat!
2023. júl. 8. 20:16
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!