Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a következő...

Mi a véleményetek a következő helyzetről? Egy rendezvényre bejön valaki rollerrel én pedig elkezdtem nézni a rollert. Ő pedig oda jön hozzám és megkérdezi, hogy az a probléma, hogy nem szabad ide bejönni rollerrel? Én pedig a következőt válaszolom:

Figyelt kérdés
- Elnézést kérek a szigorú tekintetért. Nem vagyok biztonsági őr vagy ellenőr vagy bármi hasonló, egyszerű vendég vagyok. Csak azért néztem a rollert, mert érdekelnek a rollerek, én is venni akarok egyet és elgondolkoztam azon, hogy esetleg pont ilyen típust vegyek-e. A szigorú tekintetnek pusztán az az oka hogy mikor a személyes részhez értem a gondolatmenetben (hogy vegyek e ilyet) mélyen elgondolkozva magamba fordultam.
2023. jún. 9. 07:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%

Van, aki erre azt mondta volna: ne legyél paranoiás k.csög, mert idő előtt elzsibbadsz.

Gondolom nem a 130 kilós izomkötegek táborát erősíted, azért állt beléd a csávó.

Viszont megérzik, hogy ennyire alárendeled magad, legközelebb már vannak bizonyos elemek, akik pszichopata módon ezt kihasználják: bántalmazás, fizikai, lelki, stb.

2023. jún. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Lehet hogy direkt azért ment be rollerrel hogy tudjon kötekedni
2023. jún. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ebből a litániából a rolleres valaki helyében rögtön rájönnék, hogy jobb, ha megfordulok és otthagylak, mert nem vagy 100-as.
2023. jún. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
A 130 kilós izomkötegek nem járnak rollerrel.
2023. jún. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Kitalálom: alig vagy 170 centi


Azok szokták így fosni az üres dumát és magyarázkodni

2023. jún. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Szó szerint egyet értek a 3. valaszadoval
2023. jún. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem kötekedett hanem félt hogy én fogok kötekedni.
2023. jún. 9. 07:45
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Hja, mert egy "tetszik a roller, én is most tervezek venni" válasz túl egyszerű lett volna.
2023. jún. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
En tudom,h ez csak magyarazkodas es azert nezted,h nem illik oda bemenni vele,de megmondani mar nem merted…..
2023. jún. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Lehet magadról beszélsz, te szeretsz beleszólni mások dolgába ismerem a nevét control kényszer a neve, szerencsére nekem nincs ilyen betegségem.
2023. jún. 9. 10:48
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!