Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha kényelmesen elhelyezkedsz...

Ha kényelmesen elhelyezkedsz a heverőn vagy a kanapén, hogy megnézz egy filmet, vagy csak úgy lepihensz, és megszólal a csengő vagy a telefon, te mit teszel?

Figyelt kérdés
És nem hivatalos ügyben keresnek. Hanem átjött a szomszéd, vagy beugrott egy haver/rokon, persze előtte nem jelzett hogy jönne. Vagy ha megszólal a telefon, persze ahhoz nem kell felugrani, de most épp más programot terveztél vagy nincs kedved beszélgetni. Ilyenkor hogy reagálsz?
2023. jún. 10. 15:19
1 2
 1/13 Kitana. ***** válasza:
84%

A csengőre semmit nem szoktam reagálni, ha nem várok valakit, csengessen felőlem, majd elmegy. BP-n mondjuk nem szokás, hogy a szomszéd átcsenget, haver vagy családtag esetén is furcsállnám, de ők rám írnának, hogy itt van az ajtóm előtt, akkor valószínűleg beengedném.

Telefont változó, ha olyan kedvem van, felveszem, ha nem, akkor nem, ilyenkor írok az illetőnek, hogy bocs, épp ezt meg azt csinálom, írd le mit szeretnél.

2023. jún. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem érdekel az énidőmben semmi. Rá sem nézek a telefonra. Később megnézem , hogy ki volt az. Majd , ha úgy gondolom , hogy érdemes, akkor másnap felhívom.
2023. jún. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Kedvesen , udvariasan elküldöm,hogy bocsi, most nincs kedvem beszélgetni, nagyon fáradt vagyok; ledőlnék megin vissza mennék aludni , leheveredni; ott voltam; mostis csak a csengő miatt ugrottam fel, És bocsi, ne haragudj.
2023. jún. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem várok hívást és egyeztetve sincs senkivel semmi, akkor vastagon és magasról...
2023. jún. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Én sose nyitom ki az ajtót ha nincs megbeszélve semmi.
2023. jún. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem konkrétan nincs is csengőm. Még felújításnál le lett szedve aztán úgy maradt. Ha valaki jön, az fel tud hívni. Telefonom otthon sokszor kéznél sincsen. Vagy töltőn van, vagy a szekrényen ahova ledobom mikor hazaérek.
2023. jún. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Hagynám a francba,pihenek.
2023. jún. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Telefont nem venném fel, de ha csengetnek, akkor kimennék, mert fontos is lehet és ha pl. nem engedem be a vízóra leolvasót vagy ilyesmi, akkor később még nekem okoz nehézséget időpontot egyeztetni. Szomszédnak is kinyitnám, mert szerencsére normálisak és ha csengetnek, akkor tuti valami nyomós oka van.
2023. jún. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
En mindig azonnal pattanok, de akkor elkuldenem oket az ajtobol. Nem szeretek bujkalni tobb okbol se, meg tudni akarom, csotores, segitseg kell-e, stb. De megmondanam, hogy egyaltalan nem alkalmas most.
2023. jún. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Felveszem.
2023. jún. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!