Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért engem bánt, ellenem...

Miért engem bánt, ellenem ágál most, ahelyett, hogy hasonlóan tett volna?

Figyelt kérdés

kis családi cégnél dolgoztam, ketten dolgoztunk ott váltásban. mivel a főnök nem emelt és a havi bruttó 290 ezret már nem találtam elégnek ezért kerestem és találtam másik helyet ahol ennél sokkal versenyképesebb bért ajánlottak.

a probléma, hogy letelt a próbaidő és mivel ennyi pénzért nem talált a tulaj helyettem embert most a kolleganő egyedül maradt és neki kell minden nap dolgozni.


és most engem anyáz a kolleganő, már egy csomó embertől hallom vissza, hogy egy utolsó szemétnek hív aki őt cserben hagyta és most neki kell egyedül ott dolgoznia és ő már most milyen fáradt és minden nap későn ér haza.ezt velem is közölte, igaz ennél visszafogottabb stílusban.

de nem értem mi a probléma, én már egy csomószor mondtam neki, hogy ennyi pénz az nulla a mai árak mellett, fogjunk össze mind a ketten és mondjuk a főnöknek, hogy ennyi pénzért nem vagyunk hajlandóak ott tovább dolgozni, akkor biztosan meg fogja adni az általunk kért emelést. és persze ilyenkor soha nem állt mellém, hanem még a főnök mellé állt és gyakorlatilag őt védte.

csak nem értem akkor most miért én lettem a szemét...


2023. jún. 11. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Sosem foglalkoztam olyan emberekkel, akik a hátam mögött szövegeltek. Te se foglalkozz az ilyen emberrel. Lett volna lehetősége melléd állni-nem tette, a többi lényegtelen. A fönököd is, ha akarta volna akkor emelte volna a pénzedet. Gondolom mielőtt kerestél valamit, feldobtad a labdát neki-nem foglalkozott vele. Akkor van még bármilyen kérdésed? Lépj tovább, sok sikert.
2023. jún. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
inkább tanultál volna akkor most lenne versenyképes tudásod és akkor a főnököd is emelt volna a béreden prolikám de nektek érettségivel mindig csak a szátok jár és semmi fizetés nem elég
2023. jún. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
2 A legnagyobb ostoba proli az, aki más embereket prolizik. Az én fönököm emelt, de egy bizti, az ilyen csóringer diplomást mint te vagy, 2 napon belül úgy kivágott volna, hogy a lábad nem éri a földet a "nagy" tudásoddal és a mocskos száddal.. Erre a fejemet ráteszem.
2023. jún. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
volt kolléganőd a járt utat járatlanért el ne hagyj elvén gondolkodik, valamennyire érthető is hogy nem menne bizonytalan újba, főleg ha annyira a megszokott dolgok híve, de abban igazad van hogy ketten kellett volna felszólalnotok. a hátad mögött anyázása viszont egyértelműen rossz és érthetően bánt, itt le kéne nyelnie a békát hogy nem szóltam, így jártam, alakulhatott volna jobban is ha nem határolódok ennyire el
2023. jún. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te ugyanúgy egy alkalmazott vagy. Nem tartozol neki elszolással. Az egy dolog hogy közben beszélgettetek meg jóban voltatok de mindketten egy cél miatt voltatok ott, a pénzért. Nem szabadna személyeskedésnek venni a volt kolléganőnek.
2023. jún. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!